Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Sprandi Sport Performance

Nowy rok to czas zmian i nowych wyzwań. To wtedy decydujemy się na drobne kroki, które mają poprawić nasze zdrowie i samopoczucie – postanawiamy zdrowiej i bardziej aktywnie żyć. Dlatego projektanci marki Sprandi skupiają się nie tylko na atrakcyjnym designie modeli, ale przede wszystkim na ich praktyczności.
Share
Sprandi Sport Performance
Sprandi Sport PerformanceŹródło: Materiały prasowe
d40pood

Buty Sprandi Sport Performance doskonale dostosowują się do ruchów stopy, sprawiając, że spełnianie noworocznych postanowień będzie jeszcze łatwiejsze. Choć zaprojektowane zostały z myślą o aktywnym życiu, ich nowoczesny wygląd czerpie z najsilniejszych trendów. Sportowe buty obserwować można było na wybiegach nawet najbardziej eleganckich marek, jak Alexander McQueen, Balmain, Boss czy Celine.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sprandi pokazuje ten trend na swój sposób. Buty są więc utrzymane w monochromatycznych odcieniach, by jeszcze mocniej podkreślić ich ciekawą linię. Ich dynamikę akcentuje też sfotografowana przez Mateusza Stankiewicza kampania reklamowa, w której nacisk postanowiono na ruch ciała. Energetyczne i klimatyczne fotografie, ukazujące uchwyconych w ruchu modeli i modelki, inspirują do działania i potwierdzają, że spełnienie naszych postanowień jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko pierwszy ruch.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Kolekcja Sprandi dostępna jest w otwartych sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

d40pood

Podziel się opinią

Share
d40pood
d40pood