Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Sylwia Sobota o odwiecznym problemie - dieta czy sport?

Wyprzedziła czas. Interesowała się fitnesem na długo przed tym, jak zaczęła się na niego moda. Sylwia Sobota w podcaście Fashion Express opowiada o modzie na sport i modzie w sporcie.

Share
Sylwia Sobota
Sylwia SobotaŹródło: materiały partnera
d2u9rwu

Sylwia Sobota to dwukrotna Mistrzyni Polski Bikini Fitness. Jest zdeterminowana, ambitna i wspaniała w tym co robi. Motywuje do zmian, a po rozmowie z nią, pierwsze co robimy, to wyciągamy matę do ćwiczeń.

W podcaście Fashion Express, który tworzy eobuwie.pl, mistrzyni opowiada o realnych celach, takich którym naprawdę możemy sprostać. Przestrzega także przed stawianiem sobie zbyt wygórowanych wymagań i docieraniu do celu zbyt szybko. Konsekwencje takich ruchów są zwykle tragiczne i są przyczyną zniechęcenia i porzucenia sportu.

- Sport to ma być przyjemność, a nie obowiązek - mówi w rozmowie z Agnieszką Bednarek, Sylwia Sobota.

d2u9rwu

Wiele osób mających problem z nadwagą, nie wie na co się zdecydować. Uprawiać sport czy stosować rygorystyczną dietę. Wybór jest jeden i prosty. Trzeba połączyć obie aktywności, aby skutecznie zmienić swoje ciało. Oczywiście, że to deficyt kaloryczny odpowiada za utratę wagi, ale dopiero sport kształtuje sylwetkę.

- Aktywność fizyczna i zdrowa dieta prowadzą do szczęśliwego, pozytywnego życia pełnego uśmiechu - dodaje Sobota.

Jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę na lato? Radzi Sylwia Sobota (Sezon 2 Stacja 16), Fashion Express

Fashion Express, w którym Sylwia Sobota opowiada o swoim treningu i życiu, to podcast tworzony przez eobuwie.pl. Tłem rozmowy zawsze jest szeroko pojęta moda, w tym obuwie, ale prowadzący traktują rozmowy bardzo szeroko.

d2u9rwu

Goście podcastu są związani nie tylko z modą. Wśród nich są także aktorzy, dziennikarze, przedstawiciele marek, blogerzy, kolekcjonerzy obuwia z bardzo rzadkimi okazami w swoich zbiorach i specjaliści w najróżniejszych dziedzinach.

materiały partnera
Sylwia SobotaŹródło: materiały partnera

Podcastu można słuchać na Spotify, Google Podcasts, Apple Podcast, Tidalu oraz kanale eobuwie na YouTube.

Artykuł sponsorowany
d2u9rwu

Podziel się opinią

Share
d2u9rwu
d2u9rwu