Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Tę książkę musisz wziąć ze sobą na wakacje. Powrót autorki bestsellerowego erotyku

„Rezydentka” nie mogła ukazać się w lepszym czasie. Nowa książka autorki bestsellera „Osaczona” to idealna lektura na lato – porywająca, rozbrajająco zabawna i niepozbawiona odważnych scen seksu. Lubicie, kiedy robi się niebezpiecznie? Pozwólcie Poli Roxie zabrać się w zawrotną podróż na grecką wyspę. Ale uwaga – ta wycieczka jest tylko dla dorosłych.

Share
„Rezydentka”  Pola Roxa
„Rezydentka” Pola RoxaŹródło: Materiały prasowe
d2sivdd

Dlaczego wszystkie czytamy Polę Roxę?

Debiut Poli Roxy „Osaczona” w zeszłym roku ściągnął do księgarń tysiące czytelniczek. Ze zdziwieniem obserwowałyśmy jak po książkę sięgają nie tylko miłośniczki literatury „z pieprzykiem”, ale także kobiety, które na co dzień do literatury z pieprzykiem mają raczej sporą rezerwę. W końcu my też dałyśmy się namówić. I... połknęłyśmy ją z wypiekami na twarzy w jeden wieczór. Książka, która może być jednocześnie porywająca, odważna i przezabawna? Tego na polskim rynku wydawniczym zdecydowanie brakowało. No i nie ma w niej ani jednego momentu, który by się dłużył. Akcja dosłownie gna do przodu. Możesz się opierać rękami i nogami, ale i tak ta historia wciągnie cię i wypluje dopiero kilkaset stron dalej.

Szkoda życia na kiepski seks i nudny związek

Bohaterki Poli Roxy są jak większość z nas – niby nie spotykają ich żadne większe dramaty, ale tęsknią do jakiejś porywającej przygody i, co tu dużo mówić, porządnego orgazmu. Karolina z „Osaczonej” zbyt długo zabiegała o uwagę męża, który i tak ostatecznie rzucił ją dla swojej kochanki. Okazało się, że nic lepszego w życiu nie mogło jej spotkać. Tytułowa „Rezydentka” z drugiej powieści autorki sama postanowiła rzucić męża, który niestety nudził ją nie tylko w rozmowie, ale także w łóżku. I była to świetna decyzja, bo praca na greckiej wyspie pozwoliła jej rozwinąć skrzydła po rozwodzie i naprawdę korzystać z życia…

Kłopoty w raju?

Ania żyje teraz na greckiej wyspie beztrosko, nie stroni od alkoholu, imprez, przygodnego seksu. Trochę męczą ją telefony od byłego męża, który nie potrafi ze sceny zejść, ale, co tu dużo mówić, łechce ją, że Adam nadal nie potrafi o niej zapomnieć. Gorące plaże, szum oceanu, męskie spojrzenia… co może pójść nie tak? Cóż, wszystko. A rodzice ostrzegali – nie rozmawiaj z nieznajomymi. Zabójczo przystojni mężczyźni mogą być niestety równie zabójczo niebezpieczni.

"Rezydentka" i "Osaczona" Pola Roxa Materiały prasowe
"Rezydentka" i "Osaczona" Pola RoxaŹródło: Materiały prasowe

Trzymajcie się, to będzie szalona podróż

Pola Roxa już po raz drugi funduje nam jedno mocne uderzenie za drugim, niemalże od pierwszej strony rozpoczyna się jazda bez trzymanki. Wartka akcja, kryminalna intryga, a w tym wszystkim upojne noce i rozbrajające poczucie humoru. Lepszą historię do czytania na wakacjach trudno sobie wyobrazić. To po prostu świetna rozrywka. Premiera „Rezydentki” już 28 lipca.

d2sivdd

Pola Roxa – wiemy o niej tyle, że wiele lat przepracowała w dużej korporacji z branży finansowej, a przerwę w karierze postanowiła poświęcić na wychowanie dzieci i napisanie debiutu literackiego opartego na własnej historii – „Osaczona”. A, że nie wszystko, co tam opisała jest legalne, postanowiła nie ujawniać swojej tożsamości. Jaka jest prawda? Możliwe, że nigdy się nie dowiemy. „Rezydentka” to jej druga książka i mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Informacja prasowa
d2sivdd

Podziel się opinią

Share
d2sivdd
d2sivdd