Trwa ładowanie...
Materiał prasowy LUSH

Unikatowe zapachy perfum od marki LUSH

Znajdź swoje ulubione zapachy, bez względu na okazję. LUSH w swojej ofercie ma perfumy nietestowane na zwierzętach, które podnoszą na duchu, inspirują i zachwycają. Do ich produkcji wykorzystywane są olejki eteryczne pochodzące wyłącznie z etycznych źródeł. Niezależnie od tego, czy szukasz perfum ziemistych Oud, waniliowych czy różanych. Wszystkie zapachy są unisex, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!

Share
 Źródło: materiały partnera
d2nukoa

Inspirowane sztuką, poezją i kulturą, te szlachetne zapachy są mieszane przy użyciu najlepszych na świecie olejków eterycznych i absolutów. Możesz wybrać perfumy na podstawie swoich ulubionych nut, jak: cytrusowa, ziemista, kwiatowa, owocowa, miętowa, ziołowa, wędzona, pikantna, drzewna czy słodka. Ale też w zależności od nastroju. Perfumy LUSH są bez zdefiniowanej płci, mają minimalistyczne opakowania, etyczne składniki, najwyższej jakości olejki eteryczne i unikalne zapachy.

Wszystko zaczęło się w 1995 roku, gdy Mark Constantine stworzył Karmę. Do dziś to ikoniczny zapach, będący w ciągłej sprzedaży. Tak ja muzycy, tak perfumiarze LUSH, przez lata zapisywali kolejne tomy historii. Każdy z nich to olfaktoryczna podróż, która jest dowodem miłości do wyjątkowych połączeń zamkniętych we flakonach.

Na przestrzeni lat firma LUSH otworzyła na świecie 9 perfumerii (w tym we Florencji, czyli centrum perfumiarstwa) i ma w swojej ofercie aż 47 zapachów.

Źródło: materiały partnera

JAK WYBRAĆ PERFUMY ONLINE?

Wybieraj według składników i olejków eterycznych

Najlepszym sposobem wyboru zapachu jest trzymanie się tego, co znasz. Poszukaj swoich ulubionych składników, aby wybrać to, co na pewno pokochasz.

d2nukoa

Kieruj się nastrojem, wspomnieniami, okazją lub emocjami

Zapach - bardziej niż jakikolwiek inny zmysł - jest związany z pamięcią, dlatego niektóre wonie przenoszą Cię w konkretne miejsca lub czas. Zwykle wiążą się z wyjątkowymi wspomnieniami, które chcesz zachować na dłużej.

Ostatnim składnikiem jest skóra

Niezależnie od tego, jaki zapach wybierzesz - perfumy są tak indywidualne, jak Ty. Każde rozpylenie będzie pachniało inaczej na skórze poszczególnych ludzi. Związane jest to z mikroflorą, która pod wpływem wielu czynników - zmienia równowagę. Dlatego na ostateczny zapach ma wpływ to, co jemy, nasze geny, temperatura, naturalny zapach ciała, przyjmowane leki, a nawet poziom stresu.

Odkryj pełną gamę perfum LUSH tutaj.

Materiał prasowy LUSH
d2nukoa
d2nukoa
d2nukoa