Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: Wannabe Swimwear

Wannabe Swimwear — z recyklingu plastiku oceanicznego prosto na plażę

Pomysł na Wannabe Swimwear zrodził się w 2021 roku. W pandemicznej rzeczywistości, z tęsknoty za słońcem i podróżami Patrycja Tazbir- Małek postanowiła zaprojektować wyjątkowe kostiumy kąpielowe. Przemyślane, stworzone w duchu eko, z szacunkiem do otaczającej nas przyrody. Marka dla świadomych kobiet, która do produkcji wykorzystuje plastik oceaniczny tak, aby powrócił do obiegu w piękniejszej formie.

Wannabe Swimwear — z recyklingu plastiku oceanicznego prosto na plażę
Wannabe Swimwear — z recyklingu plastiku oceanicznego prosto na plażę Źródło: materiały partnera
d63exf9
d63exf9

"Projektując Wannabe Swimwear, chciałam pokazać, że można zrobić kobiece i zmysłowe rzeczy, jednocześnie dbając o naszą Planetę" — mówi Patrycja Tazbir – Małek, pomysłodawczyni i właścicielka marki. "Do produkcji naszych kostiumów używamy najwyższej jakości materiałów pochodzących z recyklingu, m.in. plastiku oceanicznego – plastikowych butelek i starych sieci rybackich, które zalegają na dnie oceanów i stanowią zagrożenie dla zwierząt morskich" – dodaje.

Źródło: materiały partnera
Wannabe Swimwear

Wannabe Swimwear to także idea stworzenia do każdego kostiumu jego wersji mini, dzięki czemu powstaje idealny komplet (tzw. Matchy – matchy) dla mamy i córki, dając piękny początek do wspólnego dbania o naszą Planetę.

Jeśli nie musimy przyczyniać się do produkcji nowego plastiku, a dawać drugie życie temu, którego i tak jest już na świecie za dużo, to czemu nie?

Dołącz do teamu Wannabe Swimwear 😉

Informacja prasowa: Wannabe Swimwear
d63exf9
d63exf9