Trwa ładowanie...
d3yfxps

Wąsy także dla kobiet – przyłącz się do kampanii Wąstopad w TNT

Listopad to czas, w którym szczególnie zwracamy uwagę na zagadnienia związane z męskim zdrowiem i zachęcamy panów do regularnych badań profilaktycznych. Z tej okazji mężczyźni solidarnie zapuszczają wąsy, a kobiety dołączają do akcji dodając sztuczne wąsy w aplikacji na stronie wastopad.tnt-tv.pl. Za każde takie zdjęcie TNT przekaże 10 zł Fundacji Wygrajmy Zdrowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wąsy także dla kobiet – przyłącz się do kampanii Wąstopad w TNT
(Materiały prasowe)
d3yfxps

By wesprzeć światową ideę Movember, każda kobieta może zrobić znacznie więcej niż tylko zachęcić swojego mężczyznę do wykonywania profilaktycznych badań. W tym roku wszystkie Panie mogą dodać sobie symbolicznego wąsa za pomocą specjalnej aplikacji uruchomionej właśnie na facebookowym profilu TNT Polska.

Materiały prasowe

Kampanii Wąstopad w TNT przyświeca cel charytatywny - za każde zdjęcie z wąsem telewizja TNT przekaże 10 zł na rzecz fundacji Wygrajmy Zdrowie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na organizację dnia profilaktyki męskich nowotworów, podczas którego odbędą się bezpłatne konsultacje i badania profilaktyczne. Dodatkowo, każde zdjęcie bierze udział w wąstopadowym konkursie, który trwa do końca listopada.
Swoim wizerunkiem kampanię wspiera raper Miuosh, który na kanale Youtube zachęca panów do wykonywania regularnych badań.

Więcej informacji na temat akcji na facebooku TNT Polska oraz na stronie www.tnt-tv.pl.

d3yfxps

Podziel się opinią

Share

d3yfxps

d3yfxps