Trwa ładowanie...
Informacja prasowa: MODIVO

We are all WONDER WOMEN - artystyczne przesłanie MODIVO

Moda, kultura, sztuka, różnorodność oraz bycie sobą to nie tylko opis misji i wizji MODIVO, ale to czym zespół kieruje się na co dzień. Człowiek jest najważniejszy i to wokół niego skupiają się wszystkie działania marki. MODIVO poza byciem źródłem modowych inspiracji jest też platformą do wyrażania siebie i pielęgnowania wartości ważnych dla każdego z nas. Jednym z najnowszych projektów multibrandu pokazujących siłę kobiet jest kampania zrealizowana z okazji Dnia Kobiet z niezwykle zdolną fotografką ukraińskiego pochodzenia Iloną Kmet.

Share
 Źródło: Materiał Partnera
d4htrg9

Seria energetycznych, przepełnionych emocjami obrazów powstała ponad miesiąc temu. Fotografka miała pełną wolność artystyczną, mogła swobodnie wyrazić swoją wrażliwość i wizję współczesnej kobiety. Powstała piękna, niekonwencjonalna sesja, która niczym dzieło sztuki zachęca do własnej interpretacji. Budzi skojarzenia z dziełami Paolo Roversi, który zapoczątkował technikę "light painting", dzięki czemu prace wyróżniają się delikatnością, wizualną miękkością oraz charakterystycznymi cieniami.

Celem było pokazanie kobiety "dzikiej", enigmatycznej, niezależnej i zmiennej. Wykorzystanie obrazu w sposób nieoczywisty, daje odbiorcy możliwość do odczytania i zrozumienia obrazu na własny sposób. Połączenie kolorów - czerwieni, złota, pomarańczu, zieleni oraz czerni symbolizuje coś mistycznego, silnego i dynamicznego - mówi fotografka Ilona Kmet

Ilona Kmet - fotografka Materiał Partnera
Ilona Kmet - fotografkaŹródło: Materiał Partnera

Sesja nie jest komercyjna, nie skupia się na produktach, ale właśnie na Człowieku. Zarówno na twórcy, jak i na symbolicznej sile kobiety. Zespół MODIVO po raz kolejny wychodzi poza schemat i zaprasza do współpracy autorów, w których wierzy i których podziwia, dając przestrzeń oraz możliwość do wyrażania własnej wrażliwości czy postrzegania świata.

Ilona Kmet - fotografka Materiał Partnera
Ilona Kmet - fotografka Źródło: Materiał Partnera

Jestem szczęśliwa i zaszczycona, że możemy naszą misję realizować wspólnie ze zdolnymi artystami. Cytując teoretyka komunikacji Marshalla McLuhana "(…) przekaźnik jest przekazem." Rozwijając dalej myśl - środki przekazu, którymi posługuje się człowiek, są przedłużeniem jego zdolności. Twórczość Ilony podziwiam od dawna i myśląc o dniu kobiet, wiedziałam, że chcę pracować właśnie z nią. Jej wizja świata jest plastyczna, umiejętnie w swoich zdjęciach pokazuje wrażliwość rozumianą w kontekście siły. To także rozczulająco piękna osoba. Jest sobą i zaraża swoją energią - mówi Aleksandra Szol, dyrektor e-commerce MODIVO

Backstage sesji Materiał Partnera
Backstage sesjiŹródło: Materiał Partnera

Współpraca z młodymi, zdolnymi, odważnymi artystami z otwartymi umysłami to niebywała wartość dla marki. Zawsze, ale szczególnie dziś, powinniśmy sięgać po nieszablonowych, często niszowych twórców, w których tożsamości drzemie wielokulturowość.

Informacja prasowa: MODIVO
d4htrg9
d4htrg9
d4htrg9