Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
14-12-2015 15:12

Wrocław Fashion Meeting vol.6

Szósta edycja konkursu stylizacyjnego "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" podczas targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting.

Share
Wrocław Fashion Meeting vol.6Źródło: materiały prasowe
d3ftgg7

Szósta edycja konkursu stylizacyjnego "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL" podczas targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting.

W listopadowy weekend 21-22 listopada serce Wrocławia biło w rytm zakupów i pokazów mody podczas szóstej edycji Wrocław Fashion Meeting, przez którą gości przeprowadził energetyczny Conrado Moreno. W eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław na uczestników czekało multum atrakcji przygotowanych specjalnie dla koneserów polskiej mody i oryginalnych marek.

Wrocław Fashion Meeting to największe organizowane w takiej formule wydarzenie modowe w Polsce – targi i pokazy mody, skupiające projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. W listopadowej edycji bogatą ofertę sprzedażową zaprezentowało blisko 130 unikatowych marek i przybyłych z całej Polski projektantów odzieży, biżuterii, obuwia dla kobiet i mężczyzn, dostarczając uczestnikom imprezy satysfakcji z wyjątkowych zakupów rzeczy niedostępnych na co dzień w sklepach.

d3ftgg7

Jedną z atrakcji Wrocław Fashion Meeting jest unikalny w skali kraju konkurs stylizacyjny "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL", którego partnerem jest portal Wirtualna Polska.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)

Poszukiwania najciekawszej stylizacji odbywały się już po raz szósty. Fascynaci mody, styliści i blogerzy modowi, przygotowali stylizacje inspirowane jesiennym wiatrem. W pierwszym, internetowym etapie jury wybrało 20 najciekawszych zgłoszeń, które prezentowane były w formie ankiety w portalu Wirtualnej Polski i brały udział w głosowaniu Internautów. Zwyciężczyni głosowania otrzymała podczas Wrocław Fashion Meeting nagrodę specjalną, ufundowaną przez portal Wirtualna Polska. Ponadto autorzy 20 wybranych stylizacji wraz z wyłonioną podczas wydarzenia dziesiątką uczestników, stanęli w modowe szranki podczas wzbudzającego ogromne emocje wielkiego finału odbywającego się na profesjonalnym wybiegu podczas targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting.

Stylizacje uczestniczek i uczestników ocenione zostały przez Jury, a półfinaliści, finaliści i zwyciężczyni, którą została Ewa Michalik, otrzymali łącznie kilkadziesiąt nagród ufundowanych przez sponsorów i projektantów.

d3ftgg7

Sponsorem Wrocław Fashion Meeting i sponsorem nagród w konkursie „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” było Centrum Medyczne CORAMED, które ufunduje wyjątkowe zabiegi kosmetyczne: mezoterapii, modelowania ciała, laser Emerge i inne z oferty Centrum.

Ponadto na uczestników konkursu czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców i niezależnych projektantów obecnych podczas wydarzenia. Salon Optyczny LOOK Wrocław ufundował stylowe oprawki okularowe, niespodzianki odzieżowe i biżuteryjne ufundowały marki projektanckie: Lemon Factory, Galeria Bijou, Nettie, WoolDreams, Black or White, Dressmode, Madisso, a także salon z ekskluzywną odzieżą Isabell Boutique by Milano z Wrocławia.

d3ftgg7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ftgg7
d3ftgg7