ycipk-2s883n

Zofia "Wielebna" Fraś molestowana na festiwalu. "Podszedł z tyłu i zaczął mnie dotykać"

Zofia "Wielebna" Fraś, wokalistka zespołu Obscur Sphinx, opisała napaść seksualną, jakiej stała się ofiarą na festiwalu muzycznym. Nieznani mężczyźni zaatakowali ją, gdy czekała na koncert. "Takich sytuacji było więcej" – czytamy w jej obszernym wpisie na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia "Wielebna" Fraś o napaści na festiwalu
Zofia "Wielebna" Fraś o napaści na festiwalu (Instagram.com)
ycipk-2s883n

Zofia "Wielebna" Fraś – napaść na "Brutal Assault"

Zofia "Wielebna" Fraś wybrała się na festiwal muzyki metalowej, gdzie spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja. O wszystkim opowiedziała na Facebooku. "Brałam udział w 'Brutal Assault' po raz 5. w życiu, ale teraz było wyjątkowo. Oglądałam wszystko z pozycji zwykłej festiwalowiczki. Więc jestem, oczekuję show Heilunga. Niestety, gdy się zaczęło, ten facet zaszedł mnie od tyłu i zaczął dotykać" – pisze Fraś. "I to nie w sposób, w który chce być dotykana dziewczyna" – dodaje. Mimo próśb, by dał jej spokój, mężczyzna wciąż ją napastował. Kiedy wreszcie odpuścił, pojawił się kolejny. "Złapał mnie za pupę. A kilka minut później wrócił ten pierwszy i znów zaczął się do mnie dobierać" – czytamy. Fraś była przerażona, na szczęście ktoś w końcu zareagował. "Był tam jeden gość (jeden!), który zauważył, co się dzieje i mi pomógł. Ale na tym się nie skończyło. Jakiś inny facet wziął się za mnie, udając jeszcze, że wcale nie dotyka mojej pupy. Co jest z wami nie tak?" – pyta.

ycipk-2s883n

Wokalistka uznała, że musi opuścić teren festiwalu – nie czuła się na tyle bezpiecznie, by brać udział w kolejnych koncertach. Okazało się, że to nie pierwszy raz, gdy ktoś ją napastował. To zdarza się jej za każdym razem, gdy znajdzie się w pełnym ludzi miejscu. "Dotykano mnie wielokrotnie. Pupę, piersi, nawet genitalia, bo czemu nie. I wiecie co? Nie można nawet zareagować, bo nie wiesz, kto to robi" – wyrzuca z siebie emocje Fraś. Przyznaje, że kiedyś myślała: "Wydawało mi się". Ale dziś nie ma wątpliwości co do intencji dotykających. "Dotyczy to też tych gwiżdżących i rzucających prowokujące teksty" – dodaje. I prosi kobiety, by dzieliły się z nią swoimi historiami z festiwalu "Brutal Assault". "Dajcie mi znać, jeśli coś was spotkało. Nie można tak tego zostawić i sprawić, byśmy czuły się bezpiecznie" – apeluje. Na koniec Fraś zwraca się do mężczyzn: "Panowie, pamiętajcie, że żadna ilość alkoholu lub narkotyków nie tłumaczy waszego zachowania".

ycipk-2s883n

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2s883n

ycipk-2s883n
ycipk-2s883n