Trwa ładowanie...
dw48l06

Zostawiła ratownikom oburzający liścik. Aresztowano ją

Kobiecie nie podobało się, że karetka zaparkowała przed jej domem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zostawiła ratownikom oburzający liścik. Aresztowano ją
(West Midlands Ambulance Service)
dw48l06

*Policja aresztowała kobietę z Wielkiej Brytanii. *Powodem była kartka, którą zostawiła przy karetce pogotowia. W niewybrednych słowach napisała na niej uwagi odnośnie parkowania ratowników medycznych.

*Na wiadomości było napisane, że karetka nie ma prawa tam parkować. *Podkreśla, że w miejscu gdzie stała karetka może parkować jedynie samochód mieszkańca spod numeru 14. Używa także przekleństw, a na koniec kategorycznie stwierdza, aby samochód odjechał sprzed jej domu.

dw48l06

*Ekipa medyków ratowała w tym czasie ludzkie życie. *Otrzymali zgłoszenie od mieszkańca miasta Stoke-on-Trent, który miał problemy z oddychaniem. Notatkę znaleźli, gdy wrócili do samochodu, aby przewieźć pacjenta do szpitala.

Listem zainteresowała się policja. Miejscowe służby zatrzymały autorkę notatki. Chociaż ratownicy nie zgłaszali sprawy na policję, mundurowi dowiedzieli się o niej z Twittera. Jako powód policjanci podają nadużycia słowne zawarte w notatce – informuje BBC. Dodają, że osoby obrażające ratowników będą traktowane bez pobłażania.

Zobacz także: Karetka utknęła na przejeździe kolejowym. Kierowca zamiast uciekać, próbował schować się w kąt

Przedstawiciele służby zdrowia podkreślają, że tego typu notatki są niedopuszczalne. Ratownicy parkują jak najbliżej mieszkań osób, którym niosą pomoc. Podkreślają, że czasem będą parkować na czyimś miejscu, a w innym razie zablokują wyjazd. Priorytetem jest dla nich ratowanie ludzkiego życia.

dw48l06

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

dw48l06

Podziel się opinią

Share

dw48l06

dw48l06