Gwiazdy100 schodów dla Jennifer Lopez

100 schodów dla Jennifer Lopez

100 schodów dla Jennifer Lopez
Źródło zdjęć: © AFP
18.09.2012 17:13, aktualizacja: 19.09.2012 21:34

27 września na PGE Arena wystąpi Jennifer Lopez. Gwiazda da popis swych umiejętności i kondycji na imponujących rozmiarów scenie.

27 września na PGE Arena wystąpi Jennifer Lopez. Gwiazda da popis swych umiejętności i kondycji na imponujących rozmiarów scenie. Scena będzie mieć 57 metrów szerokości, a wysokość wyniesie 19 metrów. - Musimy również przygotować 15 metrów specjalnego wybiegu, po którym będzie poruszać się Jennifer Lopez w trakcie wykonywania kolejnych utworów - tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Na scenie i obok niej zostanie ustawionych 100 stopni schodów, po których w trakcie koncertu będzie przemieszczać się artystka. Nagłośnienie na koncercie zostanie ulokowane w ośmiu punktach.

- Można powiedzieć, że łączna moc nagłośnienia, licząc w końcówkach mocy, w całym paśmie to około 750 tysięcy wat - dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Bilety można kupować poprzez stronę Imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro (między innymi: Empik oraz Media Markt). Wejściówki kosztują od 99 do 699 złotych (loże VIP).

Dyskografię Jennifer Lopez zamyka album "Love?" z kwietnia 2011 roku. 24 lipca ukazał się kompilacyjny zestaw, "Dance Again... The Hits". Ostatnio jej aktorskie umiejętności mogliśmy podziwiać w komedii "Jak urodzić i nie zwariować".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl