Wyniki testu

Sprawdź opinie i oceny naszych recenzentek o przetestowanych produktach

Serum i olejki"Cudo zamknięte w opakowaniu" – testerki sprawdziły sera z witaminą C i maski do włosów Garnier

Testerki Klubu Świadomej Konsumentki miały okazję przetestować sera z witaminą C oraz owocowe maski do włosów od Garnier. Opinie po teście? "Uwielbiam", "hit", "cudo" – to tylko część komplementów pod adresem testowanych produktów.

Produkt przetestowanyMateriał promocyjny
Kremy do twarzyKosmetyki do cery naczynkowej od marki Ziaja med. Testerki potwierdzają: to działa!

- Krem szybko się wchłania, cudownie koi moją skórę, która często bywa "zaogniona". Podoba mi się jego wygodna tubka, którą mogę zabrać ze sobą do torebki – napisała jedna z testerek, która sprawdzała działanie kosmetyków do cery naczynkowej od Ziaja med. Co więcej, ponad 96 proc. testerek poleciłoby te preparaty swojej koleżance – to mówi samo za siebie!

Produkt przetestowanyMateriał promocyjny
Kokos i pomarańcza – testerki sprawdziły nowe kosmetyki marki Ziaja

- Włosy są gładkie, lśniące i wyglądają na zdrowe. Dodatkowo przepięknie pachną przez cały dzień – napisała jedna z testerek, która na własnych włosach sprawdzała działanie szamponu i odżywki z linii kokos i pomarańcza marki Ziaja. Czy może być lepsza rekomendacja?

Produkt przetestowanyMateriał promocyjny
"Duet idealny" – testerki sprawdziły sera i suplementy Merz Spezial

- To znakomity pomysł, by połączyć pielęgnację od wewnątrz i zewnątrz – pisze jedna z testerek, która miała okazję sprawdzić działanie dwóch uzupełniających się produktów od Merz Spezial – sera i suplementu diety.

Produkt przetestowanyMateriał promocyjny