ycipk-1sr9md

Pomysł na jasne włosy - najbardziej zjawiskowe odcienie blondu

Jasne włosy w 2018 roku przybierają mnóstwo ciekawych form. Paleta tonacji, które oferują styliści i fryzjerzy dla blondynek jest oszałamiająca. Szeroka gama odcieni sprawia, że blondynkom nie grozi monotonia. Zobacz te najciekawsze odcienie włosów blond.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paleta odcieni dla jasnych włosów jest niezwykle imponująca
Paleta odcieni dla jasnych włosów jest niezwykle imponująca (Shutterstock.com)
ycipk-1sr9md

Platynowy blond

Platyna we fryzjerstwie to bardzo trudny kolor. Prawdziwy platynowy blond ma zimny, prawie biały odcień. Niejedna blondynka wie, jak trudno na ciepłych kolorach blondu uzyskać zimną barwę. Kolor platynowy najbardziej pasuje kobietom o jasnej lub lekko beżowej skórze. Zdecydowanie odradza się go bardzo ciemnym brunetkom, których cera ma odcień oliwkowy. Platyna bardzo mocno podkreśla tęczówki w kolorze niebieskim i brązowym. Jeśli zdecydujesz się na ten odcień, zdecydowanie wybierz dobry salon fryzjerski, nie próbuj koloryzacji w domu. Aby osiągnąć efekt platynowego blondu musi zostać wykonany zabieg dekoloryzacji, a wymarzony odcień platyny czasem wymaga nawet dwukrotnego farbowania.

Platynowy blond to chłodny kolor, który pasuje do jasnych odcieni skóry. iStock.com
Podziel się
ycipk-1sr9md

Popielaty blond

Kolor przypominający siwe lub srebrne włosy świetnie się prezentuje w połączeniu z jasną karnacją i niebieskimi tęczówkami. Popielaty blond nie jest wskazany dla brunetek, ponieważ zbyt duży kontrast w odcieniach, nie daje zadowalającego efektu. Panie z typem urody jesień, również powinny zrezygnować z tego odcienia.

Popielaty blond to odcień między siwym a srebrnym kolorem włosów. Instagram.com
Podziel się

Naturalny blond

ycipk-1sr9md

Naturalne włosy blond bardzo trudno osiągnąć, chyba że sama jesteś naturalną blondynką. Naturalny blond jest wielowymiarowy - kilka odcieni przeplata się wzajemnie, tworząc migoczące w słońcu refleksy. Naturalny blond pasuje do każdego odcienia cery, jaśniejsze blondy do jasnej cery, natomiast blondy przygaszone, ciemniejsze, do ciemnych typów karnacji.

Naturalny blond jest pełen pasemek w tonacji zbliżonej do odcienia bazowego. ONS.pl
Podziel się

Truskawkowy blond

Lekko czerwonawy odcień blondu jest trafionym wyborem dla pań obdarzonych jasną skórą i jasnymi oczami. Truskawkowy blond świetnie komponuje się również z piegowatą skórą.

ycipk-1sr9md
Truskawkowy blond ma lekko czerwonawy odcień i idealnie komponuje się z jasną skórą. Instagram.com
Podziel się

Letni blond

Letni blond przypomina fryzurę lekko muśniętą słońcem. Rozświetlone pasemka jasnych włosów przeplatają się przez bazę blondu tworząc efekt sombre. Pasuje do każdego koloru oczu. Natomiast w zależności od karnacji, kolor należy odpowiednio rozjaśnić lub przyciemnić.

Efekt sombre jest idealny na lato. iStock.com
Podziel się
ycipk-1sr9md

Beżowy blond

Beżowy blond to kombinacja ciepłych i chłodnych jasnych pasemek na ciemniejszym blondzie. Taki odcień blondu najlepiej prezentuje się u pań, które mają ciemne tęczówki i naturalnie ciemniejsze włosy.

Beżowy blond nadaje jasnym włosom naturalny wygląd Instagram.com
Podziel się

Złoty blond

ycipk-1sr9md

Złoty blond to mieszanka jasnych pasemek w ciepłych barwach miodu, karmelu i złota. Powinny się na niego zdecydować kobiety z jasną karnacją i jasnymi oczami.

Złoty blond to ciepły odcień jasnych włosów. iStock.com
Podziel się

Kasztanowy blond

Kasztanowy blond to odcień, który na jasnych włosach wyróżni się jesiennymi barwami. W tym odcieniu przeplatają się pasemka ciemnobrązowe z rudo-czerwonymi. To kolor przejściowy między ciemnym blondem, a jasnym brązem. Sprawdzi się u kobiet z każdą karnacją, ale szczególnie jest polecany paniom z jasną karnacją i niebieskimi, zielonymi lub orzechowymi oczami.

Kasztanowy blond to świetny wybór dla pań z jasną karnacją Instagram.com
Podziel się

Miedziany blond

Włosy blond w kolorze miedzianym mienią się barwami złota i bursztynu. To kolor, który idealnie zgrywa się z ciemną karnacją i tęczówkami w kolorze brązu lub zieleni.

Miedziany blond to kolor pośredni między blondem a rudym Instagram.com
Podziel się

Bronde

Bronde to inaczej brązowy blond. Jest to odcień bardzo ciepły, wyglądający bardzo naturalnie. Pasuje do jasnych i ciemniejszych karnacji. Współgra z brązowymi, miodowymi i piwnymi tęczówkami. Trudno osiągnąć idealny efekt bronde w domu, dlatego najlepiej wykonać go w salonie fryzjerskim.

Bronde to jeden z największych hitów fryzjerskich dla blondynek Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1sr9md

ycipk-1sr9md
ycipk-1sr9md