Moda5 okładek "GQ" z Davidem Beckhamem

5 okładek "GQ" z Davidem Beckhamem

5 okładek "GQ" z Davidem Beckhamem
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
05.02.2016 15:47, aktualizacja: 25.04.2016 16:00

Marcowe wydanie magazynu "GQ" będzie dostępne aż w 5. odsłonach. Na każdej z nich zobaczymy zupełnie nowe oblicze Davida Beckhama. Najbardziej popularny sportowiec oraz były pomocnik klubów takich jak Manchester United, Real Madryt, Los Angeles Galaxy oraz Paris Saint-Germain został sfotografowany przez uznanych fotografów mody.

Ujęcia Beckhama wykonali Marc Hom, duet Inez Van Lamsweerde i Vinoodh Matadin, Nadav Kander, a także Vincent Peters. Hom i Peters uchwycili Davida w początkowym etapie jego kariery, kiedy jeszcze szukał swojego stylu. Pozostali fotografowie ukazali dojrzałego mężczyznę, który bardzo świadomie pozuje przed obiektywem.

“David Beckham jest prawdziwą gwiazdą, której blask nie słabnie, jest marką samą w sobie, a jego wizerunek publiczny często chwyta za serce” – tak o najsłynniejszym Brytyjczyku wypowiada się redaktor „GQ”, Dylan Jones. Dodał, że inspiracją do zaproszenia Beckhama do sesji była londyńska wystawa zdjęć i portretów poświęcona Davidowi, która zostanie otwarta 27 lutego. Jej zwieńczeniem będzie aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na fundację sportowca, wspierającą UNICEF.

David Beckham to rzeczywiście świetnie prosperująca firma. Na stałe współpracuje ze szwedzkim koncernem odzieżowym H&M, jest także twarzą brytyjskiej marki Belstaff. Wielokrotnie reklamował bieliznę Armani, jak również często pojawiał się w kampaniach reklamowych Adidas. Obecnie wspiera także karierę swoich synów, którzy już postawili swoje pierwsze kroki w modelingu. Brooklyn wystąpił w kampanii Reserved, a Romeo w Burberry. Z córeczką Harper często zasiada w pierwszym rzędzie podczas pokazów mody. Eksperci powiadają, że Brytyjczyk jest w stanie sprzedać dosłownie wszystko.

Obraz
© (fot. GQ)
Obraz
© (fot. GQ)
Obraz
© (fot. GQ)
Obraz
© (fot. GQ)
Obraz
© (fot. GQ)
Obraz

Justyna Majka
Absolwentka filologii angielskiej oraz zarządzania w sektorach mody. Redaktor działu moda w magazynie Fashion Post. Prowadzi bloga Fashion Promoter.

[

Obraz

]( http://fashionpost.pl/ )

Obraz
Obraz
Źródło artykułu:Fashion Post