ModaAdriana Lima kocha... boks!

Adriana Lima kocha... boks!

Adriana Lima kocha... boks!
Źródło zdjęć: © Eastnews

06.12.2012 22:01, aktual.: 06.12.2012 22:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adriana Lima pojawiła się na wybiegu podczas pokazu Victoria's Secret Show w zaledwie 8 tygodni po porodzie! Okazuje się, że taka kondycja to rezultat wyczerpującego treningu, który rozpoczął się na pięć tygodni przed pokazem.

Adriana Lima pojawiła się na wybiegu podczas pokazu Victoria's Secret Show w zaledwie 8 tygodni po porodzie! Wyglądała oczywiście fantastycznie. Jednak okazuje się, że taka kondycja to rezultat wyczerpującego treningu, który rozpoczął się na pięć tygodni przed pokazem. Brazylijska piękność w rozmowie z Entertainment Tonight przyznała, że ćwiczyła codziennie po 6 godzin!

Treningi odbywały się w dwóch rundach, pierwsza trzygodzinna rano, druga wieczorem. Adriana ćwiczyła z byłym zawodowym bokserem, obecnie właścicielem znanego w Nowym Jorku klubu fitness AeroSpace, Michaelem Olajide.

- Lekarz dał mi zielone światło na ćwiczenia w trzy tygodnie po porodzie. Dwa dni później już trenowałam, dwa razy dziennie. Każdego dnia. Przestałam wieczorem, w dniu poprzedzającym show.

- Wybrałam boks, bo jest wspaniały i dla ciała i dla umysłu i zapewnia najlepszą sylwetkę. Poza tym to wyzwanie, a ja uwielbiam wyzwania.

(ma)

Na zdjęciu: Adriana Lima zamieszczała na swoim profilu w serwisie Twitter swoje fotki po bokserskich treningach. Wiele kobiet chciałoby tak wyglądać po trzygodzinnym wycisku...

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także