GwiazdyAkrobata Joseph Gordon-Levitt

Akrobata Joseph Gordon-Levitt

Akrobata Joseph Gordon-Levitt
Źródło zdjęć: © AFP

07.08.2014 21:31, aktual.: 20.06.2018 15:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studio Sony Pictures zaprezentowało pierwsze zdjęcia z filmu "The Walk" Roberta Zemeckisa, w którym Joseph Gordon-Levitt wciela się w słynnego artystę-akrobatę Philippe'a Petita.

Studio Sony Pictures zaprezentowało pierwsze zdjęcia z filmu "The Walk" Roberta Zemeckisa, w którym Joseph Gordon-Levitt wciela się w słynnego artystę-akrobatę Philippe'a Petita. Philippe Petit zdobył światową sławę dzięki przejściu w 1974 roku na linie rozpiętej pomiędzy wieżami World Trade Center. W 2008 roku brytyjski dokumentalista James Marsh przypomniał tamto wydarzenie w obrazie "Człowiek na linie".

Film Marsha został uhonorowany Oscarem. Teraz Robert Zemeckis kręci fabularną wersję historii, a Joseph Gordon-Levitt wciela się w głównego bohatera.

W obsadzie filmu Roberta Zemeckisa znaleźli się także Charlotte Le Bon, Ben Kingsley, James Badge Dale oraz Ben Schwartz.

Z pierwszymi filmowymi kadrami można zapoznać się poniżej. Na jednej z fotografii znalazł się Joseph Gordon-Levitt, który przy butelce wina prezentuje Charlotte Le Bon strategię przejścia po linie rozpiętej pomiędzy wieżami.

Scenariusz obrazu napisali Robert Zemeckis i Christopher Browne w oparciu o wspomnienia Phillippe'a Petita. Za kamerą stoi Zemeckis ("Forrest Gump", "Cast Away - poza światem", "Lot"). Film powstaje w technologii 3D.

Premierę "The Walk" zaplanowano na 2 października 2015 roku.

(Megafon.pl/ma)

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także