Gwiazdy"Aktorzy nie grają dla nagród!"

"Aktorzy nie grają dla nagród!"

"Aktorzy nie grają dla nagród!"

12.05.2011 21:09, aktual.: 12.05.2011 22:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Daniel Radcliffe zapewnia, że czuje się fantastycznie, choć pominięto go w nominacjach do nagrody Tony. Powszechnie oczekiwano, że Radcliffe otrzyma nominację do nagrody Tony dla najlepszego aktora za rolę w sztuce "How To Succeed In Business Without Really Trying", jednak stało się inaczej.

Daniel Radcliffe zapewnia, że czuje się fantastycznie, choć pominięto go w nominacjach do nagrody Tony. Powszechnie oczekiwano, że Radcliffe otrzyma nominację do nagrody Tony dla najlepszego aktora za rolę w sztuce "How To Succeed In Business Without Really Trying", jednak stało się inaczej. Gwiazdor zapewnia, że nie czuje się ani urażony, ani rozczarowany.

- Jestem zszokowany reakcją ludzi, bo wszyscy oczekują, że będę teraz płakał i załamywał ręce, jak gdyby zmarł mój krewny - oświadczył Radcliffe. - Podchodzą do mnie i pytają: "Jak się czujesz?". To słodkie, ale... bez przesady. 99 procent aktorów nie gra dla nagród. Naprawdę, nie robimy tego po to, aby zachwycali się nami koledzy po fachu i obsypywali nas statuetkami. Pozostaje jeszcze ten 1 procent aktorów, którzy grają dla nagród, ale z nimi akurat nie chcę mieć nic do czynienia.

Od 15 lipca polscy widzowie będą mogli podziwiać Daniela Radcliffe'a w filmie "Harry Potter i insygnia śmierci: Część 2".

(ma)

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)