ModaAlicja Bachleda-Curuś dla W. Kruk

Alicja Bachleda-Curuś dla W. Kruk

Alicja Bachleda-Curuś dla W. Kruk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Aleksandra Nagel

26.02.2016 16:21, aktual.: 27.02.2016 08:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miranda Kerr dla marki Swarovski, Olivia Palermo dla BaubleBar czy Katy Perry dla Claire's - to tylko kilka z wielu gwiazd, które w swoje portfolio mogą wpisać współpracę z marką biżuteryjną. Jedną z ostatnich gwiazd, które podjęły się zaprojektowania biżuterii jest Alicja Bachleda-Curuś.

Miranda Kerr dla marki Swarovski, Olivia Palermo dla BaubleBar czy Katy Perry dla Claire's - to tylko kilka z wielu przykładów współpracy gwiazd z markami biżuteryjnymi. Jedną z ostatnich gwiazd, które podjęły się zaprojektowania biżuterii jest Alicja Bachleda-Curuś.

EOS - to nazwa limitowanej kolekcji biżuterii, która niebawem pojawi się w sklepach W. Kruk. Jej autorką jest polska gwiazda, która - jak zapewniają przedstawiciele firmy - czuwała nad całym przedsięwzięciem od początku do końca.

Kolekcja jest bardzo kobieca, bliska naturze, a jednocześnie nowoczesna. Motywy przewodnie to: pędy roślin, paprocie czy wąż. Ten ostatni element to inspiracją, którą Alicja Bachleda-Curuś zaczerpnęła z pokoju swojego syna.

_**- Henio uwielbia węże -**_ przyznaje w rozmowie z nami.

Jeśli chcecie zobaczyć Alicję Bachledę-Curuś w polskim filmie, wybierzcie się do kin! Na ekrany wchodzi właśnie film "7 rzeczy, których nie wiesz, o facetach", a w jednej z ról głównych Alicja Bachleda-Curuś. Zobaczcie, co powiedziała o swojej roli aktorka!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także