Trwa ładowanie...
d1fghh2
Megafon.pl
Gwiazdy

Amy Adams zagra Janis Joplin

Jean-Marc Vallée negocjuje warunki reżyserii filmu biograficznego o Janis Joplin. W roli głównej miałaby wystąpić Amy Adams.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amy Adams zagra Janis Joplin
(ABACA/NEWSPIX.PL, ONS.pl)
d1fghh2

Jean-Marc Vallée negocjuje warunki reżyserii filmu biograficznego o Janis Joplin. W roli głównej miałaby wystąpić Amy Adams. Janis Joplin zdobyła popularność w latach 60 przebojami "Piece of My Heart", "Me and Bobby McGee" oraz "Summertime". Zmarła 4 października 1970 roku w wieku 27 lat po przedawkowaniu narkotyków. Nad nową wersją scenariusza filmu biograficznego o wokalistce pracują obecnie autorzy dramatu "Witaj w klubie", Craig Borten i Melisa Wallack.

Jean-Marc Vallée negocjuje warunki reżyserii projektu. Produkują Ron Terry i Nathan Ross, który jest stałym współpracownikiem Vallée. W roli głównej zobaczymy Amy Adams. Produkcja ma ruszyć w drugiej połowie 2015 roku.

Przypomnijmy, że o realizacji projektu Hollywood myśli już od dłuższego czasu. Wcześniej z produkcją związani byli Lee Daniels, Fernando Meirelles i Catherine Hardwicke. W pewnym momencie rolę główną chciała zagrać Renée Zellweger.

Niedawno Vallée zakończył zdjęcia do dramatu "Demolition" z Jakiem Gyllenhaalem i Naomi Watts w roli głównej. W grudniu w amerykańskich kina będzie można zobaczyć jego wcześniejsze dzieło, "Wild", z Reese Witherspoon.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Amy Adams: Nie jestem Islą Fisher*

* Amy Adams zdradza tajemnicę - zobacz zwiastun*

* Amy Adams nie pamięta o sławie*

d1fghh2

Podziel się opinią

Share
d1fghh2
d1fghh2