GwiazdyAneta Sablik wzięła ślub!

Aneta Sablik wzięła ślub!

Aneta Sablik wzięła ślub!
Źródło zdjęć: © Facebook.com

23.01.2017 13:40, aktual.: 23.01.2017 15:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Laureatka niemieckiej odsłony programu „Idol” stanęła na ślubnym kobiercu, wybrankiem jej serca został Kevin Zuber. Aneta Sabik pochwaliła się na Instagramie piękną kreacją ślubną oraz filmem upamiętniającym jej wesele.

Aneta Sablik – polska piosenkarka podbijająca Niemcy

24 letnia Aneta Sablik niedawno wywalczyła wygraną w niemieckim odpowiedniku polskiego „Idola” o nazwie "Deutschland sucht den Superstar". Niezbyt dobrze mówi po niemiecku, co nie przeszkodziło jej w zaskarbieniu sobie sympatii u fanów. Swoją twórczością wokalną pragnie promować swoje polskie pochodzenie, toteż piosenkarka zgłosiła chęć uczestnictwa w Eurowizji 2017. Jak widać w życiu osobistym Aneta Sabik również ma wiele powodów do radości.

Kevin Zuber jest wieloletnim partnerem piosenkarki, który również jest utalentowanym piosenkarzem. Na nową drogę życia para wstąpiła 12 stycznia. Kevin i Aneta znają się od 2012 roku, decyzja o ślubie była ukoronowaniem kilkuletniego, szczęśliwego związku.
Na Instagramie Aneta pokazała swą wspaniałą suknię ślubną. Nie zabrakło także filmiku, dzięki któremu fani mogli zobaczyć pierwszy taniec weselny. Trzeba przyznać, że zarówno Aneta, jak i Kevin prezentowali się wspaniale i promieniowali radością. Aneta potwierdziła, że suknia ślubna była jej wymarzoną kreacją, a sam ślub był niezapomniany!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także