Trwa ładowanie...
d3mbk63

Anna Lewandowska nie umie się malować

Anna Lewandowska do niedawna uchodziła za wonderwoman. Świetna matka, wspierająca żona, sprawna przedsiębiorczyni. Okazuje się jednak, że nawet żona Roberta Lewandowskiego nie potrafi wszystkiego. Do czego zatrudnia specjalistę?
Share
Wizerunek Anny Lewandowskiej to efekt pracy specjalistów
Wizerunek Anny Lewandowskiej to efekt pracy specjalistówŹródło: ONS.pl
d3mbk63

Anna Lewandowska to chodzący ideał. Przynajmniej do niedawna tak tworzyła swój wizerunek w mediach społecznościowych. Jednak z czasem liczne grono fanów Anny Lewandowskiej zaczęło domagać się, aby mama Klary pokazywała się z bardziej ludzkiej strony. Sposobem na ocieplenie wizerunku są więc krótkie, pojawiające się w sieci od czasu do czasu, wywiady.

Kto jest makijażystką Anny Lewandowskiej?

A to Anna Lewandowska przyzna, że czasem je czekoladę, a to powie, że bywa zmęczona. Ostatnio, w rozmowie z serwisem wizaż.pl przyznała, że dbanie o wizerunek oddaje specjalistom. Gdy idzie na ściankę maluje się u profesjonalistki. Od lat makijażystką Anny Lewandowskiej jest Patrycja Dobrzeniecka. Rzadko żona Roberta Lewandowskiego decyduje się oddać swoją twarz w ręce innych wizażystek.

d3mbk63

Makijaż Anny Lewandowskiej niemal zawsze wygląda podobnie. Pięknie rozświetlona skóra, wykonturowana twarz, delikatnie podkreślone oczy. Z rzadka mistrzyni karate decyduje się na makijażowe szaleństwa: kolorowe powieki czy czerwoną pomadkę. Mówi, że to po prostu nie jest w jej stylu. W subtelnym, naturalnym makijażu czuje się najlepiej, a od zabawy kolorowymi kosmetykami, woli dbanie o stan skóry.

Jak Anna Lewandowska dba o skórę?

Zapracowana mama Klary i bizneswoman mówi, że nie ma czasu na siedzenie w wannie z pianką i poświęcanie skórze wiele uwagi. Dba o skórę tak, jak gotuje: szybko i efetywnie. Przykuwa uwagę do składów kosmetyków. Wybiera te naturalne. Anna Lewandowska mówi, że więcej czasu od samej pielęgnacji zabiera jej czytanie etykiet produktów. I takie świadome podejście do urody podziwiamy!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Klara Lewandowska już umie pływać!

d3mbk63

Podziel się opinią

Share
d3mbk63
d3mbk63