Trwa ładowanie...
d1aaiyf
milka
07-07-2014 10:23

Augustów Najmilszym Miastem w Polsce!

W niedzielę, 6 lipca br., poznaliśmy zwycięzcę II edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. Za sprawą godnego podziwu zaangażowania i niebywałych starań władz, mieszkańców miejscowości i miłośników, najmilszym miastem w Polsce został w tym roku Augustów! W nagrodę otrzyma promocję dla miasta i jego mieszkańców w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych, ufundowaną przez organizatora akcji, markę Milka

d1aaiyf

W niedzielę, 6 lipca br., poznaliśmy zwycięzcę II edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!”. Za sprawą godnego podziwu zaangażowania i niebywałych starań władz, mieszkańców miejscowości i miłośników, najmilszym miastem w Polsce został w tym roku Augustów! W nagrodę otrzyma promocję dla miasta i jego mieszkańców w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych, ufundowaną przez organizatora akcji, markę Milka.

Mieszkańcy i sympatycy Augustowa, a także przedstawiciele władz, aktywnie wspierali swoją miejscowość od samego początku akcji. To oni organizowali wspaniałe wydarzenia w przestrzeni miejskiej, przytulali się do pluszowej krowy i zachęcali okoliczne miejscowości do włączenia się do zabawy. Ponadto, wykazali się dużą kreatywnością – założyli i na bieżąco aktualizowali niezależny kanał na YouTube „Milka-Augustów”, na którym cała Polska mogła śledzić ich aktywności w drodze do finału. W finałowym etapie drugiej już edycji akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” Augustów został przytulony za pomocą wirtualnych głosów oddawanych na stronie www.fioletowastrona.pl51 440razy!

Na każdym kroku miasto mogło liczyć na ogromne zaangażowanie setek tysięcy ludzi głosujących na nie codziennie i biorących udział w wielu dodatkowych wydarzeniach. Już w pierwszym etapie akcji Augustów otrzymał aż 5 163 813 milionów przytuleń i wraz z Rawą Mazowiecką przytuloną 4 415 501razy oraz Krynicą-Zdrój, która otrzymała 4 083 601 przytuleń, z dużą przewagą nad setkami innych miast zakwalifikował się do finału.

_ Tegoroczna edycja akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” była wyjątkowa – już po raz kolejny mieliśmy okazję się przekonać, że w Polsce mieszkają ludzie mili, życzliwi i pełni pozytywnych emocji. Z przyjemnością patrzyliśmy, jak mieszkańcy 3 finałowych miast – Augustowa, Rawy Mazowieckiej i Krynicy-Zdroju, a także wielu pozostałych, angażują się, żeby wesprzeć swoje miejscowości – mówi Beata Kucejko-Pełka, Senior Brand Manager marki Milka, organizator akcji – W trakcie trwania całej II edycji wszyscy przytuliliśmy swoje ulubione miasta ponad 30 milionów razy – ta liczba mówi sama za siebie!_

d1aaiyf

Wyjątkowa nagroda
Najmilsze Miasto otrzyma wyjątkową nagrodę. Jest nią promocja dla miasta i mieszkańców w mediach ogólnopolskich o wartości pół miliona złotych. W ciągu 2 tygodni od zakończenia akcji zostanie zrealizowany spot z udziałem mieszkańców najmilszego miasta, który będzie emitowany w TVN i internecie do końca lipca tego roku. Kampania dla najmilszego miasta obejmie również radio.

Nagrodą dodatkową dla mieszkańców i sympatyków wszystkich miast, które znalazły się w finale były wyjątkowe rodzinne imprezy plenerowe pełne atrakcji, które uświetniły koncerty gwiazd – Maryli Rodowicz, Kayah i zespołu Zakopower. Relację z tych wydarzeń obejrzały miliony Polaków w ogólnopolskich stacjach radiowych i telewizyjnych.

(fot. fioletowastrona.pl)
Źródło: (fot. fioletowastrona.pl)

O akcji W ramach akcji „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” poszukiwaliśmy najbardziej sympatycznej miejscowości w Polsce, czyli takiej w której mieszkają życzliwi, uśmiechnięci, mili i otwarci ludzie. A w dodatku są tacy nie od święta czy na pokaz, ale na co dzień, bezinteresownie. Akcja jest skierowana do wszystkich Polaków, którzy to poprzez wysyłanie wirtualnych przytuleń wyłonili najmilsze miasto w Polsce.

d1aaiyf

Akcja „Milka. Wybierzmy najmilsze miasto w Polsce!” ma aż 5 etapów. Pierwsza faza rozpoczęła się 25 kwietnia, i trwała do 25 maja br., kiedy to zostały wyłonione trzy miasta finałowe. To ich mieszkańcy w następnych tygodniach mieli za zadanie zorganizować wyjątkowe wydarzenia promujące miłą atmosferę panującą w mieście. Relację z tych imprez obejrzeć można było na www.fioletowastrona.pl, Facebooku i w kanale YouTube (www.youtube.com/MilkaPolska) do 6 lipca br. i na ich podstawie wysyłać wirtualne przytulenia. Augustów z największą liczbą głosów otrzymał tytuł Najmilszego Miasta w Polsce oraz promocję w ogólnopolskich mediach o wartości pół miliona złotych.

Więcej informacji o akcji jest dostępnych na stronie akcji „Milka. Wybierzmy Najmilsze Miasto w Polsce!” www.fioletowastrona.pl.

d1aaiyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aaiyf