Trwa ładowanie...

Baw się szarością!

Panuje przekonanie, że popiel jest kolorem nudnym, pozbawionym wyrazu i z pewnością zarezerwowany dla „szarych myszek”. Jeśli ktoś wciąż tak uważa, być może wkrótce zmieni zdanie, bowiem w tym sezonie króluje on zarówno na wybiegach jak i ulicach.
Share
Baw się szarością!
Źródło: vv
d1jf1ua

Projektanci doskonale wiedzą, że szarość jest bardzo wdzięczną barwą. Pasuje niemal każdemu, bez względu na urodę. Ponadto świetnie odnajduje się wśród ubrań o eleganckim kroju - formalne zestawy np. do pracy, jak i tych mniej oficjalnych, casualowych na co dzień.

Uniwersalność koloru pozwala na wspaniałe połączenia z każdym innym odcieniem, bez obawy, że nie będą współgrały. Obecnym trendem natomiast jest noszenie szarej garderoby w wersji „od stóp do głów”, wówczas prezentuje się niezwykle szykownie.

Na topie są różnego rodzaju bluzy w obowiązkowo (!) srebrnym odcieniu oraz luźniejszym kroju. Przeróżne fasony bluz pozwalają obecnie na kombinację ciekawych zestawień, które wcale nie muszą występować tylko i wyłącznie w towarzystwie spodni dresowych, w sportowym stylu. Wręcz przeciwnie! Zakładamy do nich obcasy i spódnicę. Oto kilka przykładowych zestawień, które łączą w sobie smak z odrobiną miejskiego luzu.

Magda Mańko (mm/bb), kobieta.wp.pl

d1jf1ua

Podziel się opinią

Share
d1jf1ua
d1jf1ua