Trwa ładowanie...
d46391w

Baw się szarością!

Panuje przekonanie, że popiel jest kolorem nudnym, pozbawionym wyrazu i z pewnością zarezerwowany dla „szarych myszek”. Jeśli ktoś wciąż tak uważa, być może wkrótce zmieni zdanie, bowiem w tym sezonie króluje on zarówno na wybiegach jak i ulicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baw się szarością!
(vv)
d46391w

Projektanci doskonale wiedzą, że szarość jest bardzo wdzięczną barwą. Pasuje niemal każdemu, bez względu na urodę. Ponadto świetnie odnajduje się wśród ubrań o eleganckim kroju - formalne zestawy np. do pracy, jak i tych mniej oficjalnych, casualowych na co dzień.

Uniwersalność koloru pozwala na wspaniałe połączenia z każdym innym odcieniem, bez obawy, że nie będą współgrały. Obecnym trendem natomiast jest noszenie szarej garderoby w wersji „od stóp do głów”, wówczas prezentuje się niezwykle szykownie.

Na topie są różnego rodzaju bluzy w obowiązkowo (!) srebrnym odcieniu oraz luźniejszym kroju. Przeróżne fasony bluz pozwalają obecnie na kombinację ciekawych zestawień, które wcale nie muszą występować tylko i wyłącznie w towarzystwie spodni dresowych, w sportowym stylu. Wręcz przeciwnie! Zakładamy do nich obcasy i spódnicę. Oto kilka przykładowych zestawień, które łączą w sobie smak z odrobiną miejskiego luzu.

Magda Mańko (mm/bb), kobieta.wp.pl

d46391w

Podziel się opinią

Share
d46391w
d46391w