ycipk-21uj4y
Megafon.pl
Ludzie

Benedict Cumberbatch: "Star Trek" jak wesołe miasteczko

Aktor Benedict Cumberbatch wyznał, że kręcenie niektórych scen do "W Ciemność Star Trek" było przerażającym, ale i emocjonującym wyzwaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Benedict Cumberbatch: "Star Trek" jak wesołe miasteczko
(AFP)
ycipk-21uj4y

Aktor Benedict Cumberbatch wyznał, że kręcenie niektórych scen do "W Ciemność Star Trek" było przerażającym, ale i emocjonującym wyzwaniem. Brytyjczyk wciela się w postać Johna Harrisona, czarnego charakteru. W scenariuszu zaplanowano dla niego wiele scen akcji.
- Momentami to było straszne, ale jednocześnie porywające - mówi Cumberbatch w wywiadzie dla "Total Film".

- Jako postać, myślałem sobie: "Będzie super, mam wszystko pod kontrolą". Ale jako aktor, miałem ochotę wstać i krzyknąć: "Ludzie, widzieliście, co zrobiłem?". Czułem się trochę jak dzieciak w wesołym miasteczku.

Gwiazdor serialu BBC "Sherlock" wspominał także pierwszy dzień na planie sagi science fiction.

ycipk-21uj4y

- Było potwornie, czułem się jak wyrzutek, jak nowy uczeń w klasie - komentuje Benedtict Cumberbatch. - Było to jednak spowodowane moimi własnymi lękami, ponieważ ludzie na planie przyjęli mnie serdecznie.

Aktor dodał że przygotowania do roli obejmowały zestaw ćwiczeń i specjalną dietę (ponad 4000 kalorii dziennie), by jego postać wydawała się bardziej umięśniona i lepiej wypadała w scenach walki wręcz.

Z rezultatami pracy Benedicta będzie można się zapoznać już za kilka tygodni. Superprodukcja "W Ciemność Star Trek" zadebiutuje w polskich kinach 31 maja.

(Megafon.pl/ma)

ycipk-21uj4y

POLECAMY:

* Benedict Cumberbatch ma dość Wielkiej Brytanii*

* Benedict Cumberbatch przypadkiem u Simpsonów*

* ”Star Trek”: Zoe Saldana nie może się wysłowić*

ycipk-21uj4y
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21uj4y

ycipk-21uj4y
ycipk-21uj4y