Trwa ładowanie...
d3ansng

Bez makijażu. Odważnie?

W świecie kreowanym przez reklamy wiecznie umalowanych i pięknych kobiet, które wstają z łóżka z makijażem na twarzy, żeby upić łyk porannej kawy, pokazywanie się publicznie bez makijażu jest nie lada wyzwaniem. Okazuje się jednak, że nie brakuje odważnych pań, które potrafią wyjść na ulicę bez odrobiny pudru na twarzy i pokazywać, że to co naturalne, jest równie piękne, jeśli nie piękniejsze, niż to, co wypracowane z mozołem przed lustrem

Share
d3ansng

W świecie kreowanym przez reklamy wiecznie umalowanych i pięknych kobiet, które wstają z łóżka z makijażem na twarzy, żeby upić łyk porannej kawy, pokazywanie się publicznie bez makijażu jest nie lada wyzwaniem. Okazuje się jednak, że nie brakuje odważnych pań, które potrafią wyjść na ulicę bez odrobiny pudru na twarzy i pokazywać, że to co naturalne, jest równie piękne, jeśli nie piękniejsze, niż to, co wypracowane z mozołem przed lustrem.

* Danuta Stenka* należy do grona najbardziej lubianych polskich aktorek. Identyfikują się z nią nie tylko równolatki (skończyła 53 lata), ale też zdecydowanie młodsze panie. Naszym zdaniem wygląda kwitnąco!

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Naomi Watts ma bardzo delikatną urodę. Wielokrotnie pokazywała się bez makijażu, co nie jest normą wśród hollywoodzkich celebrytek. Wystarczy jednak, że podkreśli oczy i delikatnie muśnie usta błyszczykiem, by wyglądać na miarę czerwonego dywanu.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Edyta Herbuśskończyła studium z charakteryzacji i wizażu. Doskonale wie, w jaki sposób używać kosmetyków, by osiągnąć zamierzony efekt. Potrafi też świetnie się bez nich obyć i nadal wyglądać świeżo i pięknie.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Monika Brodka znana jest z tego, że chętnie eksperymentuje nie tylko z fryzurami, ale też makijażem. 27-letnia góralka świetnie radzi sobie z kreowaniem własnego wizerunku. Rozpoznalibyście Brodkę na ulicy, gdyby wyglądała, jak na zdjęciu po lewej?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Emma Watson* w pamięci wielu z nas tkwi wciąż jako nastoletnia Hermiona. Emma od kilku lat udowadnia, że jest młodą, świadomą siebie kobietą. Ma charakterystyczną urodę i niezłe wyczucie, jeśli chodzi o trendy w makijażu. Wie, co zrobić, by oczy wszystkich skupione były właśnie na niej.

(fot. ONS)
Źródło: (fot. ONS)
d3ansng

Podziel się opinią

Share
d3ansng
d3ansng