Trwa ładowanie...
dst4ji6
Megafon.pl
Ludzie

Bliźniaczki Olsen chcą wrócić do "Pełnej chaty"

To już pewne! "Pełna chata" znów zagości na ekranie. Coraz głośniej mówi się, że w produkcji pojawią się słynne siostry Olsen, które zyskały sławę dzięki występowi w kultowej telewizyjnej komedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bliźniaczki Olsen chcą wrócić do "Pełnej chaty"
(AKPA)
dst4ji6

To już pewne! "Pełna chata" znów zagości na ekranie. Coraz głośniej mówi się, że w produkcji pojawią się słynne siostry Olsen, które zyskały sławę dzięki występowi w kultowej telewizyjnej komedii. Mary-Kate i Ashley Olsen zaczynały karierę grając w familijnej serii maleńką Michelle Tanner. Miały wówczas zaledwie 9 miesięcy. Teraz 28-letnie gwiazdy negocjują powrót do roli.

Przypomnijmy, że "Pełna chata" opowiadała o samotnym ojcu wychowującym trzy malutkie córki. Pomagali mu w tym szwagier oraz przyjaciel z dzieciństwa. Cykl emitowany był w latach 1987-1995, lecz serial dalej można obejrzeć na niektórych kanałach polsatu. Emisję możesz sprawdzić na stronie tv.wp.pl

Nowy, składający się z 13 odcinków cykl ma koncentrować się na postaci D.J. Tanner, którą ponownie zagra Cameron Bure oraz jej przyjaciółki Kimmy Gibbler, którą znów sportretuje Andrea Barber.

(fot. AKPA)

John Stamos, Bob Saget i Dave Coulier, czyli aktorzy wcielający się w opiekunów dziewczynek, mają pojawić w nowym serialu w epizodach.

dst4ji6

Siostry Olsen długo kazały czekać na swój kolejny wspólny występ. Ostatni raz zagrały razem w komedii "Nowy Jork, nowa miłość" w 2004 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* "Fortitude" z drugim sezonem*

* "Luther"- czwarty sezon coraz bliżej*

* "Pamiętniki wampirów" bez Niny Dobrev*

dst4ji6

Podziel się opinią

Share

dst4ji6

dst4ji6