ycipk-1800f3
Megafon.pl
Gwiazdy

Bliźniaczki Olsen chcą wrócić do "Pełnej chaty"

To już pewne! "Pełna chata" znów zagości na ekranie. Coraz głośniej mówi się, że w produkcji pojawią się słynne siostry Olsen, które zyskały sławę dzięki występowi w kultowej telewizyjnej komedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bliźniaczki Olsen chcą wrócić do "Pełnej chaty"
(AKPA)
ycipk-1800f3

To już pewne! "Pełna chata" znów zagości na ekranie. Coraz głośniej mówi się, że w produkcji pojawią się słynne siostry Olsen, które zyskały sławę dzięki występowi w kultowej telewizyjnej komedii. Mary-Kate i Ashley Olsen zaczynały karierę grając w familijnej serii maleńką Michelle Tanner. Miały wówczas zaledwie 9 miesięcy. Teraz 28-letnie gwiazdy negocjują powrót do roli.

Przypomnijmy, że "Pełna chata" opowiadała o samotnym ojcu wychowującym trzy malutkie córki. Pomagali mu w tym szwagier oraz przyjaciel z dzieciństwa. Cykl emitowany był w latach 1987-1995, lecz serial dalej można obejrzeć na niektórych kanałach polsatu. Emisję możesz sprawdzić na stronie tv.wp.pl

Nowy, składający się z 13 odcinków cykl ma koncentrować się na postaci D.J. Tanner, którą ponownie zagra Cameron Bure oraz jej przyjaciółki Kimmy Gibbler, którą znów sportretuje Andrea Barber.

ycipk-1800f3
(fot. AKPA)
Podziel się

John Stamos, Bob Saget i Dave Coulier, czyli aktorzy wcielający się w opiekunów dziewczynek, mają pojawić w nowym serialu w epizodach.

Siostry Olsen długo kazały czekać na swój kolejny wspólny występ. Ostatni raz zagrały razem w komedii "Nowy Jork, nowa miłość" w 2004 roku.

ycipk-1800f3

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* "Fortitude" z drugim sezonem*

* "Luther"- czwarty sezon coraz bliżej*

ycipk-1800f3

* "Pamiętniki wampirów" bez Niny Dobrev*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1800f3

ycipk-1800f3
ycipk-1800f3