GwiazdyBradley Cooper nowym Indianą Jonesem

Bradley Cooper nowym Indianą Jonesem

Bradley Cooper nowym Indianą Jonesem
Źródło zdjęć: © AFP

27.03.2014 21:10, aktual.: 27.03.2014 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci pojawiły się plotki o możliwości nakręcenia całkiem nowej wersji przygód Indiany Jonesa.

W sieci pojawiły się plotki o możliwości nakręcenia całkiem nowej wersji przygód Indiany Jonesa. W planach co prawda jest piąta odsłona serii z Harrisonem Fordem w roli głównej, acz realizacja wciąż odsuwana jest w czasie. Wobec zaistniałej sytuacji, studio Disneya, które przejęło niedawno prawa do bohatera, rozważa inną opcję. Na mocy kontraktu, studio ma prawo nie tylko do marki, ale także do produkcji nowych przygód słynnego archeologa.

Dlatego, jeśli nie udałoby się dopasować terminów dla 71-letniego Forda, może powstać remake. Pierwszym nazwiskiem, które pojawiło się na liście potencjalnych kandydatów do roli głównej jest Bradley Cooper.

Postać Indiany Jonesa wymyślona została w hołdzie dla bohaterów filmów lat 30. minionego wieku. Po raz pierwszy na dużym ekranie zagościła w 1981 roku. Do dziś doczekała się czterech pełnometrażowych filmów, w których zagrał Harrison Ford. Poszukujący przygód archeolog gościł też w książkach, grach komputerowych, serialach i komiksach. Ma także swoje atrakcje w parkach tematycznych Disneya.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także