Trwa ładowanie...

Bransoletka, która ugasi Twoje pragnienie

Nie lubisz nosić w kieszeni butelki z wodą? Powstała już biżuteria, która rozwiąże ten problem.

Share
Bransoletka, która ugasi Twoje pragnienie
Źródło: shutterstock
d1oafr3

Przeglądając najnowsze propozycje twórców biżuterii trudno oprzeć się wrażeniu, że coraz popularniejsze stają się propozycje łączące walory estetyczne z użytkowymi, a rozwijająca się technologia znajduje odzwierciedlenie także w świecie mody i związanych z nią akcesoriów. Tak zwana inteligentna biżuteria ma za zadanie monitorowanie zdrowia jej użytkownika lub załatwianie jego interesów. Możemy więc zamówić bransoletkę dbającą o naszą skórę, która sprawdza dawkę promieniowania UV pochłanianego przez osobę w ciągu doby i opracowuje zalecenia dotyczące czasu przebywania a słońcu. Dużą popularnością cieszą się też tak zwane bransoletki fitness, śledzące naszą aktywność. Milionerzy z kolei mogą nabyć biżuterię, która załatwi ich interesy czy przypilnuje posiadłości.

d1oafr3

Ciekawym gadżetem, dostępnym nie tylko dla zamożnych, jest opracowana przez amerykańską projektantkę, Julianne Ahn, bransoletka, która pełni także funkcję malutkiej butelki.

Inspiracją do zaprojektowania tej oryginalnej bransoletki była dziewiętnastowieczna piersiówka z Pensylwanii w kształcie obręczy. Bransoletka została wykonana z porcelany i jest zamykana na korek, który stanowi jednocześnie element ozdoby. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych – białym, srebrnym chromowanym i turkusowym. Nie tylko zdobi, ale także pozwala na napicie się herbaty czy alkoholu w dowolnym momencie, bez konieczności noszenia przy sobie tradycyjnej butelki.

d1oafr3

Podziel się opinią

Share
d1oafr3
d1oafr3