Trwa ładowanie...

Bransoletka, która ugasi Twoje pragnienie

Nie lubisz nosić w kieszeni butelki z wodą? Powstała już biżuteria, która rozwiąże ten problem.

Bransoletka, która ugasi Twoje pragnienieŹródło: shutterstock
d34gtfc
d34gtfc

Nie lubisz nosić w kieszeni butelki z wodą? Powstała już biżuteria, która rozwiąże ten problem.

Przeglądając najnowsze propozycje twórców biżuterii trudno oprzeć się wrażeniu, że coraz popularniejsze stają się propozycje łączące walory estetyczne z użytkowymi, a rozwijająca się technologia znajduje odzwierciedlenie także w świecie mody i związanych z nią akcesoriów. Tak zwana inteligentna biżuteria ma za zadanie monitorowanie zdrowia jej użytkownika lub załatwianie jego interesów. Możemy więc zamówić bransoletkę dbającą o naszą skórę, która sprawdza dawkę promieniowania UV pochłanianego przez osobę w ciągu doby i opracowuje zalecenia dotyczące czasu przebywania a słońcu. Dużą popularnością cieszą się też tak zwane bransoletki fitness, śledzące naszą aktywność. Milionerzy z kolei mogą nabyć biżuterię, która załatwi ich interesy czy przypilnuje posiadłości.

Ciekawym gadżetem, dostępnym nie tylko dla zamożnych, jest opracowana przez amerykańską projektantkę, Julianne Ahn, bransoletka, która pełni także funkcję malutkiej butelki.

Inspiracją do zaprojektowania tej oryginalnej bransoletki była dziewiętnastowieczna piersiówka z Pensylwanii w kształcie obręczy. Bransoletka została wykonana z porcelany i jest zamykana na korek, który stanowi jednocześnie element ozdoby. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych – białym, srebrnym chromowanym i turkusowym. Nie tylko zdobi, ale także pozwala na napicie się herbaty czy alkoholu w dowolnym momencie, bez konieczności noszenia przy sobie tradycyjnej butelki.

d34gtfc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34gtfc