GwiazdyBrzydzi ją przypadkowy seks

Brzydzi ją przypadkowy seks

Brzydzi ją przypadkowy seks
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.03.2010 08:00, aktualizacja: 17.05.2010 12:28

Jedna z najseksowniejszych aktorek Hollywood, Megan Fox, uznawana za pożeraczkę męskich serc przyznaje, że spała dotychczas tylko z dwoma mężczyznami.

Jedna z najseksowniejszych aktorek Hollywood, Megan Fox, uznawana za pożeraczkę męskich serc przyznaje, że spała dotychczas tylko z dwoma mężczyznami.

Aktorka, związana obecnie z Brianem Austinem Greenem, przyznała, że nie potrafi pójść do łóżka z kimś, kogo nie kocha.

- Byłam tylko z dwoma mężczyznami: z moją pierwszą miłością i z Brianem - oświadczyła Fox. - Nie umiem przespać się z kimś, kogo nie kocham. Na samą myśl robi mi się niedobrze. Nigdy nie przeżyłam przygody na jedną noc, nawet nie byłam bliska popełnienia takiego czynu.

Gwiazda dodała także, że w prawdziwym życiu w ogóle nie przypomina seksownego wampa, w którego zazwyczaj wciela się na ekranie i że prowadzi spokojne, poukładane życie z Greenem i jego synkiem, Kassiusem.

- Jestem macochą pełną gębą - tłumaczy aktorka. - Opiekuję się Kassiusem odkąd skończył 3 latka, więc on nie pamięta życia beze mnie. Z jakiegoś powodu nikt nie chce widzieć we mnie dojrzałej, ciepłej kobiety, ale jestem odpowiedzialna, a zajmowanie się Kassiusem nie sprawia mi żadnego problemu, począwszy od czytania bajek na dobranoc, a skończywszy na podwożeniu go do szkoły.

Megan Fox mogliśmy podziwiać w październiku 2009 roku w horrorze komediowym "Zabójcze ciało".

Źródło artykułu:Megafon.pl