GwiazdyCate Blanchett zagra w "Downton Abbey"?

Cate Blanchett zagra w "Downton Abbey"?

Cate Blanchett zagra w "Downton Abbey"?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
22.03.2015 17:29, aktualizacja: 22.03.2015 21:10

Aktorka poważnie podchodzi do sprawy, bo już rozmawiała na ten temat ze swoimi agentami oraz osobami związanymi z brytyjską produkcją

Aktorka poważnie podchodzi do sprawy, bo już rozmawiała na ten temat ze swoimi agentami oraz osobami związanymi z brytyjską produkcją. Cate Blanchett przyznała, że chce wystąpić w serialu "Downton Abbey". Aktorka poważnie podchodzi do sprawy, bo już rozmawiała na ten temat ze swoimi agentami oraz osobami związanymi z brytyjską produkcją.

Gwiazda liczy, że Lily James, z którą pracowała na planie "Kopciuszka", a która występuje w "Downton Abbey", szepnie dobre słówko w jej sprawie.
- Jeszcze nikt do mnie nie dzwonił, ale będę naciskać - zapewnia laureatka Oscara.

Serial "Downton Abbey" nadawany jest od 2010 roku. Akcja rozgrywa się w czasie burzliwych zmian społecznych. Pokazana tu Wielka Brytania jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących na dworze Downton Abbey. Produkcja uhonorowana została m.in. trzema Złotymi Globami i dziesięcioma nagrodami Emmy. Wśród gwiazd cyklu znajdują się Maggie Smith, Michelle Dockery, Jim Carter, Hugh Bonneville, Joanne Froggatt, Elizabeth McGovern, Rob James-Collier, Brendan Coyle, Laura Carmichael, Allen Leech, Sophie Mcshera, Tom Cullen i Lily James.

"Kopciuszek" z Lily James i Cate Blanchett gości w naszych kinach od 13 marca.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także