GwiazdyCharlie Sheen chce Mily Kunis

Charlie Sheen chce Mily Kunis

Charlie Sheen chce Mily Kunis
Źródło zdjęć: © AP

08.04.2011 18:46, aktual.: 10.04.2011 21:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć aktor już dzieli dom z dwiema paniami, Bree Olsen i Natalie Kenly, chętnie przyjąłby pod swój dach trzecią kobietę - pod warunkiem, że byłaby to Mila Kunis.

Choć aktor już dzieli dom z dwiema paniami, Bree Olsen i Natalie Kenly, chętnie przyjąłby pod swój dach trzecią kobietę - pod warunkiem, że byłaby to Mila Kunis.
- Mam dobre wieści: moje dwie boginie zaakceptowały pomysł sprowadzenia Mili pod nasz dach! - poinformował Sheen. - Nawet gdyby okazała się złodziejką, i tak byłbym wygrany.

Wiecie co zrobię? Wejdę na jej profil na Facebooku i zobaczę, co lubi. Potem kupię wszystkie te rzeczy, które jej się podobają, a ona będzie mogła mi je podkradać. Supergorąca złodziejka Mila Kunis. Mila, zapraszamy, nasz dom jest pełen twoich ulubionych rzeczy, które możesz zwędzić. Dam radę trzem kobietom. Czarodziej jest w stanie dogodzić wielu boginiom.

Przypomnijmy, że Charlie Sheen od dłuższego czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet dzięki swoim pijackim wybrykom i kontrowersyjnym wypowiedziom w mediach. Aktor, który niedawno stracił pracę w serialu "Dwóch i pół", występuje obecnie we własnym objazdowym show na żywo, "Violent Torpedo of Truth".

Milę Kunis mogliśmy podziwiać ostatnio w dramacie "Czarny łabędź".

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także