Trwa ładowanie...

Coraz więcej pań to lubi!

Seks analny, uważany jeszcze kilka lat temu za temat tabu, obecnie staje się coraz popularniejszą formą stosunku wśród pań.

Coraz więcej pań to lubi!Źródło: Jupiterimages
d4fx6gs
d4fx6gs

Seks analny przestaje być tematem tabu. Jak pokazują najnowsze badania, staje się on coraz popularniejszą formą miłości wśród pań. Według opublikowanych w „The Journal of Sexual Medicine” wyników, blisko połowa kobiet przyznała się, że przynajmniej raz w życiu próbowało seksu po grecku...

Według najnowszych badań seks analny uprawia go już regularnie jedna na pięć kobiet w wieku od 20 do 39 lat, a blisko 50% ankietowanych Amerykanek przyznało się, że przynajmniej raz w życiu próbowało takiego seksu. Dla porównania, w 1992 roku spróbowało go zaledwie 33 proc. kobiet.

- Kobiety i mężczyźni od zawsze znali ten rodzaj współżycia, dlatego nie jesteśmy pewni, skąd ten nagły wzrost zainteresowania seksem analnym – mówi doktor Debby Herbenick i dodaje: - Być może wynika to stąd, że spopularyzował go Internet – a do niego, jak wiadomo, mają obecnie dostęp praktycznie wszyscy.

d4fx6gs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fx6gs