ycipk-3cwles
Informacja prasowa
Ludzie

Coś dla zapracowanych kobiet

Genialny gadżet daje możliwość zarządzania dowolną liczbą urządzeń z każdego miejsca na Ziemi (np. podczas dalekich wakacji). A dzięki systemowi modułowemu, w każdej chwili można dodać kolejne przełączniki WeMo
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Coś dla zapracowanych kobiet
(Materiały prasowe)
ycipk-3cwles

Amerykańska marka Belkin ogłosiła kompatybilność aplikacji WeMo z systemem Android 4.0. Dzięki temu większa grupa użytkowników będzie mogła bez ograniczeń korzystać z tego praktycznego rozwiązania.

WeMo to inteligentne urządzenie do zarządzania domowym sprzętem elektronicznym. Jak się nim posługiwać? Prosto i intuicyjnie: przełącznik WeMo wkładamy do kontaktu i do niego podłączamy sprzęt. Teraz można go włączać lub wyłączać dzięki bezpłatnej aplikacji znajdującej się na smartfonie czy tablecie z systemem iOS lub od teraz także Android. WeMo łączy się z siecią Wi-Fi, ale sterować nim można również korzystając z Internetu mobilnego.

Genialny gadżet daje możliwość zarządzania dowolną liczbą urządzeń z każdego miejsca na Ziemi (np. podczas dalekich wakacji). A dzięki systemowi modułowemu, w każdej chwili można dodać kolejne przełączniki WeMo. Koniec zamartwiania się o niewyłączone żelazko – teraz można wyłączyć je zdalnie i problem z głowy!

ycipk-3cwles

Aplikacja jest też zintegrowana z internetowym serwisem IFTTT, który umożliwia stworzenie wyzwalaczy wykorzystując różne internetowe usługi, takie jak prognoza pogody, email i portale społecznościowe. Możesz na przykład wykorzystać IFTTT, żeby otrzymywać wiadomość na telefon za każdym razem, gdy WeMo Switch + Motion wyczuje ruch albo wykorzystać WeMo Light Switch, aby wyłączał światło, gdy zachodzi słońce. Teraz z tych rozwiązań będą mogli korzystać także użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android 4.0.

- Użytkownicy Androida czekali na tę możliwość, a to, że udało nam się wyjść naprzeciwko ich oczekiwaniom to ważny krok, który pokazuje nasze ciągłe zaangażowanie i staranność w tworzeniu prostego, dostosowanego do warunków domowych systemu monitoringu i kontroli, z którego można korzystać o każdej porze, w każdym miejscu i sytuacji - mówił Ohad Zeira, Dyrektor ds. Zarządzania Marką z firmy Belkin.

- Przy oczekiwanej przez Gartner liczbie ponad miliarda urządzeń wykorzystujących Androida, która zostanie osiągnięta do 2014 roku, rozszerzanie możliwości WeMo wobec Androida stanowi kluczowy punkt rozwoju i rozwijającego się sukcesu marki WeMo - dodał.

Darmową aplikacja WeMo w wersji na Androida 4.0 można pobrać w sklepie internetowym Google Play Store.

ycipk-3cwles
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cwles

ycipk-3cwles
ycipk-3cwles