UrodaCzym jest nadwrażliwość zębów?

Czym jest nadwrażliwość zębów?

Czym jest nadwrażliwość zębów?
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
26.04.2010 15:05, aktualizacja: 28.04.2010 14:48

Colgate-Palmolive Poland zaprasza wszystkich, którzy chcą uzyskać poradę dotyczącą nadwrażliwości zębów, do odwiedzenia Butiku Colgate® Sensitive Pro-Relief™. Zainteresowane osoby będą mogły tam również wypróbować i otrzymać nową pastę Colgate® Sensitive Pro-Relief™, która przynosi natychmiastową ulgę wrażliwym zębom.

Nadwrażliwość zębiny to problem, który dotyka 57%1 społeczeństwa na całym świecie.Colgate-Palmolive Poland zaprasza wszystkich, którzy chcą uzyskać poradę dotyczącą nadwrażliwości zębów, do odwiedzenia Butiku Colgate® Sensitive Pro-Relief™. Zainteresowane osoby będą mogły tam również wypróbować i otrzymać nową pastę Colgate® Sensitive Pro-Relief™, która przynosi natychmiastową ulgę wrażliwym zębom.

Ostry ból towarzyszący tej dolegliwości pojawia się podczas picia zimnych lub gorących napojów, jedzenia słodyczy, a nawet w czasie rutynowego badania dentystycznego. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób z wrażliwymi zębami, firma Colgate-Palmolive Poland wprowadziła na rynek Colgate® Sensitive Pro-Relief™ – pierwszą i jedyną pastę do zębów, której stosowanie zapewnia natychmiastową i trwałą ulgę. Nowa pasta Colgate, w przeciwieństwie do innych preparatów dostępnych na rynku, które uśmierzają ból, walczy z przyczynami nadwrażliwości.

Jak działa pasta? Zawarta w paście formuła Pro-Argin™ zamyka odsłonięte kanaliki zębinowe prowadzące do nerwu, a tym samym blokuje działanie czynników takich jak gorąco, zimno bądź zmiany ciśnienia mogących stymulować receptory bólu. Skuteczność działania pasty została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Firma Colgate-Palmolive Poland zaprasza wszystkie osoby, które mają problem z nadwrażliwością do odwiedzenia wybranego Butiku Colgate® Sensitive Pro-Relief™, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat dolegliwości oraz uzyskać krótką poradę na temat pielęgnacji wrażliwych zębów. Osoby odwiedzające Butik Colgate® Sensitive Pro-Relief™ będą miały możliwość przetestowania pasty oraz sprawdzenia skuteczności użytej w niej technologii Pro-Argin™. Dodatkowo chętni otrzymają bezpłatnie próbkę pasty Colgate® Sensitive Pro-Relief™, dzięki której będą mogli codziennie dbać o wrażliwe zęby w domu. Akcja odbędzie się w ośmiu dużych miastach w całej Polsce. W okresie od końca kwietnia aż do początku lipca kolejno w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku i jeszcze raz w Warszawie w największych galeriach handlowych pojawią się oznakowane stanowiska.

Szczegółowy wykaz miejsc i dat działania Butiku Colgate® Sensitive Pro-Relief™ znaleźć można poniżej oraz na stronie www.colgatesensitiveprorelief.pl.

Daty funkcjonowania Butiku Colgate® Sensitive Pro-Relief™:

  1. Arkadia – Warszawa (23-25 kwietnia)
  2. BlueCity – Warszawa (7-9 maja)
  3. Manufaktura – Ł ódź (14-16 maja)
  4. Galeria Krakowska – Kraków (21-23 maja)
  5. Silesia City Center – Katowice (28-30 maja)
  6. Magnolia – Wrocław (4-6 czerwca)
  7. Malta – Poznań (11-13 czerwca)
  8. Galeria Galaxy – Szczecin (18-20 czerwca)
  9. Galeria Bałtycka – Gdańsk (25-27 czerwca)
  10. Galeria Mokotów – Warszawa (2-4 lipca)

Godziny funkcjonowania Butiku Colgate® Sensitive Pro-Relief™:
- piątek 11:00 - 20:00 (przerwa 15:30 -16:00)
- sobota 10:00 - 21:00 (przerwa 15:30 - 16:00)
- niedziela 10:00 - 20:00 (przerwa 15:30 - 16:00)

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także