GwiazdyDancehall Queen Polska 2011 w Sopocie!

Dancehall Queen Polska 2011 w Sopocie!

Dancehall Queen Polska 2011 w Sopocie!
Źródło zdjęć: © dancehallqueen.pl
20.06.2011 16:01

25 czerwca sopocka Copacabana zamieni się w gorącą Jamajkę. Tego dnia w klubie odbędą się 7 Oficjalne Mistrzostwa Polski w tańcu Dancehall, czyli Dancehall Queen Polska 2011.

25 czerwca sopocka Copacabana zamieni się w gorącą Jamajkę. Tego dnia w klubie odbędą się 7 Oficjalne Mistrzostwa Polski w tańcu Dancehall, czyli Dancehall Queen Polska 2011.

Od godziny 12.00, pośród egzotycznej scenografii przygotowanej na tę imprezę, kilkadziesiąt najlepszych tancerek z całego kraju będzie rywalizowało o tytuł Polskiej Królowej Dancehallu. Zgromadzeni goście będą mogli zarówno potańczyć, napić się, zjeść jak i zobaczyć jedyny w swoim rodzaju, najważniejszy w Polsce konkurs tańca Dancehall – Mistrzostwa Polski Dancehall Queen 2011. O muzykę zadbają najlepsi dj’e (min. Dj Frodo i Dj Chill), wystąpią najlepsze grupy taneczne i pojawią się niesamowici goście.

Główna nagroda to, jak co roku, stypendium taneczne i udział w Mistrzostwach Świata International Dancehall Queen 2011 w Montego Bay na Jamajce.

Naszą reprezentantkę wybierać będą:
Liroy
Maria Sadowska
Sasha Strunin
Aleksandra Kobielak
Big Head (główny organizator Mistrzostw Świata - International Dancehall Queen na Jamajce)
Marcin Najman
Joanna Krochmalska
oraz publiczność!

Zaraz po Mistrzostwach o godzinie 22.00 w klubie odbędzie się feta z okazji 40 urodzin Liroya.

Organizatorzy przygotowali również coś dla internautów, mianowicie konkurs Internet Dancehall Queen Polska 2011!!! Głosowanie odbędzie się na stronie mistrzostw (http://dancehallqueen.pl/glosowanie/).

Główną nagrodą jest 1 w historii tytuł Internet Dancehall Queen Polska 2011, który gwarantuje przejście bez eliminacji do półfinału Mistrzostw Dancehall Queen Polska 2011 odbywających się 25 czerwca w Sopockim klubie Copacabana oraz cenne nagrody rzeczowe (m.in. niepowtarzalny skórzany upominek od firmy Batycki, zestaw ubrań "Euforia" od Oli Kobielak oraz zestaw kosmetyków spa firmy Evoco).

Wstęp na Mistrzostwa Dancehall Queen 2011 WOLNY! After Party - bilet zwykły - 15zł, Bilet VIP - 200zł.