Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
martini

Dawid Woliński x Martini Aperitivo Evening

Martini jako marka wnosząca włoską radość życia do spotkań z przyjaciółmi, wraz z Dawidem Wolińskim, który jest ambasadorem marki, zorganizowała wyjątkowe aperitivo nad Wisłą. Popołudniowe spotkanie, pełne radości, opowieści, śmiechu oraz koktajli na bazie Martini, było pełne atrakcji!

Share
Dawid Woliński x Martini Aperitivo Evening
Źródło: Materiały prasowe
d2ug8tr

Czwartkowy wieczór nad Wisłą w Warszawie należał do Dawida Wolińskiego oraz Martini. Projektant mody, który od lat związany jest z marką, postanowił zaprosić swoich przyjaciół na włoskie aperitivo.

Podczas wieczoru nie zabrakło ambasadorów marki Martini i przyjaciół Dawida Wolińskiego takich jak Jakub Cosel, Jessica Mercedes, Basia Pasek, Lara Gessler, Wujaszek i Ciocia Liestyle, Sabrina Pilewicz.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Na zaproszonych gości czekało mnóstwo niespodzianek, między innymi występ Alicji Węgorzewskiej – śpiewaczki operowej, która na ten wyjątkowy wieczór przygotowała kompilacje włoskiej klasyki w wydaniu aperitivo. Martini powitało gości klasycznymi koktajlami, w tym Martini Bianco&Tonic, Martini Rosso&Tonic i Martini Prosecco z których słynie marka. Nie zabrakło okazji do wspólnych zdjęć, rozmów i zabawy. Prawdziwie włoska atmosfera udzieliła się wszystkim gościom!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Martini to jedna z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, która niezmiennie wspiera kulturę aperitivo w każdym zakątku świata, zachęcając do wspólnej celebracji chwil.

d2ug8tr

Aperitivo, czyli unikalne połączenie spotkania w gronie znajomych, z jedzeniem i koktajlami to coraz popularniejszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Kultura aperitivo oraz towarzysząca jej unikalna atmosfera narodziła się we Włoszech i jest tam praktykowana do dziś. Tradycyjnie spotkania organizowane są między godziną 17 a 21, zanim Włosi zasiądą do kolacji. Koktajle, przekąski oraz wspólne rozmowy z przyjaciółmi mają pobudzić apetyt oraz zmysły. Włoskie aperitivo to najlepszy sposób na rozpoczęcie wieczoru i odnalezienie prostej, włoskiej radości życia.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2ug8tr

Podziel się opinią

Share
d2ug8tr
d2ug8tr