Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
depilacja bikini
07-09-2018 12:59

Depilacja laserowa Vectus Gdynia

Depilacja laserowa nie bez powodu cieszy się coraz większą popularnością. W porównaniu do zabiegów wykonywanych jeszcze kilka lat temu, nowoczesne metody (np. depilacja Vectus) są znacznie skuteczniejsze, bardziej komfortowe i bezpieczne. Wystarczy kilka krótkich wizyt, aby na zawsze zapomnieć o włosach, a także takich problemach, jak wrastające włoski czy zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa Vectus GdyniaŹródło: Materiały prasowe
d59u0q5

Jak działa Laser Vectus?

Vectus to najnowocześniejszy laser diodowy, którego światło wnika na głębokość 810 nm. Jego działanie opiera się na technologii fototermolizy selektywnej, która opracowana została przez naukowców z Harvard University.
Zarówno skuteczność, jak i bezpieczeństwo zabiegów to po części efekt zastosowania czytnika melaniny Skintel. Dzięki temu urządzenie czyta poziom barwnika, a następnie do jego wskazań dobiera odpowiednią moc.

Ciekawą technologią jest również Advanced Contact Cooling. To specjalna nakładka chłodząca, dzięki której zabiegi są znacznie mniej bolesne. Takie rozwiązanie zapobiega też pojawianiu się podrażnień po wyjściu z gabinetu.

Bezpłatne konsultacje

Clinica Cosmetologica oferuje bezpłatne konsultacje przed zabiegami depilacji laserowej. Naszym głównym zadaniem jest upewnienie się, że nie ma przeciwwskazań do wykonania depilacji. Jeżeli coś budzi nasze wątpliwości, zalecamy konsultacje dermatologiczne. To jednak nie jedyny aspekt takiej wizyty. Kiedy wiemy już, że pacjent może zostać poddany zabiegom, na podstawie wywiadu ustalamy ilość i częstotliwość wizyt. – mówi Julia Krajewska, kosmetolog Clinica Cosmetologica.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Umów się na depilację laserową w Gdyni
Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl/- depilacja laserowa Gdynia

d59u0q5

Czy laser Vectus jest skuteczny?

Vectus to obecnie najskuteczniejsze urządzenie do depilacji laserowej. Podczas serii zabiegów usuwa się około 95% włosów. Pozostałe to te, które nie znajdowały się akurat w fazie wzrostu. Jeżeli w ciągu roku od ostatniej wizyty się pojawią, można ich się pozbyć podczas dodatkowej depilacji. – mówi dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog Clinica Dermatologica, która posiada w ofercie laser do depilacji Vectus.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Fazy wzrostu włosa

Wyróżnia się trzy fazy wzrostu włosa, a nie wszystkie włosy znajdują się w tym samym momencie na tym samym etapie. Depilacja laserowa skuteczna jest tylko w pierwszym z nich, dlatego zabiegi zawsze przeprowadza się w seriach.
Depilacja laserowa jest efektywna, gdy włoski znajdują się w pierwszej fazie wzrostu – anagenie. Wtedy cebulka jest otwarta, a włos rośnie. W kolejnym etapie – katagenie – włos uwalniany jest z cebulki i przemieszcza się ku górze. Ostatnią fazą jest telogen – wówczas włos obumiera i wypada.

d59u0q5

Depilacja laserowa miejsc intymnych

Za pomocą lasera Vectus można usunąć owłosienie z okolic intymnych. Masz dość ciągłego golenia, po którym włoski wrastają i pojawia się stan zapalny? Depilacja woskiem sprawia zbyt duży ból? Zapomnij o tym i pozbądź się ich na zawsze. Wykonać możesz zabieg na całą okolicę intymną lub wyłącznie konkretny obszar. Wybór należy do ciebie!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Depilacja laserowa bikini

W ramach zabiegów na okolice intymne można wykonać również depilację bikini. Warto zwrócić na to szczególną uwagę. Wiele kobiet obawia się usunięcia wszystkich włosków z tego obszaru. Mamy na to odpowiedź! Podczas zabiegów laserowych możemy kontrolować linię usuwanego owłosienia i pozostawić je w takim stopniu, w jakim pacjentka uzna za odpowiednie.

Depilacja laserowa pach

Usuwanie włosów z okolicy pach to dla zdecydowanej większości codzienność - i to dosłownie. Bardzo często włosy rosną tak szybko, że zabiegi trzeba wykonywać każdego dnia. Jednocześnie jest to na tyle delikatny obszar, że bardzo często trzeba jednocześnie zmagać się z podrażnieniem po goleniu. Z kolei depilacja (plastrami lub maszynką elektryczną) bywa niezwykle bolesna. Z tego powodu warto zdecydować się na depilację laserem Vectus.

d59u0q5

Depilacja laserowa wąsika

Bardzo uciążliwym problemem jest tzw. wąsik u kobiet. To zbyt mocne, gęste i ciemne owłosienie nad górną wargą u pań. Przy tym problemie bardzo często obserwuje się jednocześnie szybkie tempo wzrostu włosów. W efekcie trzeba je golić każdego dnia, co skutkuje pojawieniem się podrażnienia i czerwonych śladów, które są niemniej widoczne niż same włosy. Czy jest skuteczne rozwiązanie tego problemu? Tak! Depilacja laserem Vectus!

Depilacja laserowa twarzy

Zbyt intensywne, niechciane owłosienie może pojawić się na całej twarzy. W przypadku kobiet najczęściej usuwa się całość zbyt intensywnego zarostu. U panów najczęściej przeprowadzana jest korekcja linii włosów – pozbywa się włosów, które znajdują się poza pożądanym obszarem. Pozwala to na przyśpieszenie i uproszczenie codziennego golenia.

Depilacja laserowa nóg

Jednym z częściej wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa nóg. Wiele osób decyduje się na usuwanie włosów za pomocą tradycyjnych metod. Mają one jednak wiele wad, także w przypadku tej okolicy. Na nogach często pojawiają się wrastające włoski oraz zapalenie mieszków włosowych. Główną przyczyną jest ciągły kontakt skóry z odzieżą (ciasne spodnie, rajstopy), która utrudnia przebicie się włosków na powierzchnię, a także ułatwia zakażenie drobnoustrojami. Wszystkich tych problemów można się pozbyć dzięki depilacji laserowej.

Depilacja laserowa pleców

Nadmierne owłosienie na plecach to spory problem. Wygląda nieestetycznie, a do tego powoduje wzmożoną potliwość w tym obszarze. Nie można go usuwać samodzielnie, a ciągłe wizyty u kosmetyczki potrafią być uciążliwe. Włosy można skutecznie zlikwidować podczas depilacji laserem Vectus.

d59u0q5

Jak się przygotować do depilacji laserowej?

Do depilacji laserowej należy się przygotować, dzięki czemu zabiegi będą bardziej skuteczne i bezpieczniejsze. Miesiąc wcześniej nie należy:
- opalać i używać preparatów o działaniu brązującym,
- depilować i wyrywać włosków,
- stosować kosmetyków, która zwiększają wrażliwość skóry na słońce.

Dwa tygodnie przed zabiegiem nie wolno przyjmować doustnych środków, zwiększających wrażliwość na słońce (do tej grupy zalicza się wiele herbatek ziołowych). Podczas zabiegu skóra musi być w dobrym stanie, więc wcześniej warto stosować kosmetyki nawilżające. W dniu depilacji należy ogolić obszar zabiegowy przy pomocy jednorazowej maszynki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wskazania

Depilacja laserem Vectus jest przeznaczona dla każdego, kto chce skutecznie usunąć włosy. Istnieją jednak specjalne wskazania do jej wykonania, jak:

- wrastające włoski,
- zapalenie mieszków włosowych,
- hirsutyzm (nadmierne owłosienie).

W przypadku wspomnianych powyżej dolegliwości zabiegi mogą zostać zalecone przez lekarza.

Przeciwwskazania

Depilacji laserowej nie wykonuje się w następujących przypadkach:
-świeża opalenizna,
- podrażnienia skóry,
- łuszczyca,
- bielactwo,
- skłonność do powstawania przebarwień i bliznowców.
- infekcje skóry o podłożu bakteryjnym, wirusowym oraz grzybiczym,
- okres ciąży i karmienia piersią,
- doustna terapia retinoidami,
- wypryski ropne na skórze.

d59u0q5

Postępowanie po zabiegu

Po wyjściu z gabinetu można zaobserwować niewielkie podrażnienie, które ukoją maści dostępne bez recepty, takie jak: Bepanten, Alantan, czy Panthenol.
Ponadto po zabiegach należy unikać wszystkiego, co mogłoby podrażnić skórę. Przez kilka dni trzeba zrezygnować z opalania, sauny czy basenu. W okolicy zabiegowej trzeba też uważać na perfumy, dezodoranty czy wysuszające kosmetyki.

Opinie

Miałam ogromny problem z wrastającymi włosami w okolicy intymnej. Stosowałam chyba wszystkie dostępne na rynku maści, ale problem zawsze wracał. Dowiedziałam się, że w takiej sytuacji pomóc może właśnie depilacja laserem. I faktycznie tak się stało! Jestem zachwycona i polecam takie zabiegi wszystkim, którzy tak jak ja kiedyś, muszą walczyć z wrastającymi włoskami. – mówi pani Katarzyna z Gdańska.

Dzięki depilacji laserowej Vectus usunęłam włosy z nóg i pach. To wspaniałe rozwiązanie. Mogę jechać na wakacje i nie martwić się o to, żeby zabrać depilator i maszynkę, a po goleniu nie wychodzić na słońce, bo skóra będzie podrażniona. W ogóle przestałam myśleć o takich rzeczach i czuję się z tym świetnie. – mówi pani Renata z Sopotu.

Co można powiedzieć o depilacji laserem Vectus? To same zalety. Pozbyłam się wszystkich włosów z nóg, zabiegi były szybkie, nie bolały (to były niezbyt mocne ukłucia), a do tego po żadnej z depilacji nie miałam podrażnienia ani zaczerwienienia. Jestem absolutnie zachwycona. – mówi pani Magdalena z Gdańska.

d59u0q5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d59u0q5