GwiazdyDlaczego Will Smith nie został Django

Dlaczego Will Smith nie został Django

Dlaczego Will Smith nie został Django
Źródło zdjęć: © AFP

26.03.2013 19:06, aktual.: 26.03.2013 23:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Will Smith miał okazję zagrać główną rolę w nowym filmie Quentina Tarantino, "Django". Ostatecznie w postać oswobodzonego niewolnika wcielił się Jamie Foxx, a Smith tłumaczy dziś, dlaczego nie przyjął propozycji słynnego reżysera.

Will Smith miał okazję zagrać główną rolę w nowym filmie Quentina Tarantino, "Django". Ostatecznie w postać oswobodzonego niewolnika wcielił się Jamie Foxx, a Smith tłumaczy dziś, dlaczego nie przyjął propozycji słynnego reżysera. Jak się okazuje, Smith był pierwszym aktorem, do którego Tarantino zwrócił się z ofertą.
- Podczas rozmów dowiedziałem się, że Django nie jest tak naprawdę główną postacią tego filmu, tylko inny gość - wyjaśnia Smith.

- Mówiłem Quentinowi: "Muszę być głównym bohaterem. Muszę zabić czarny charakter, Quentin, proszę!". Nie dogadaliśmy się w tej kwestii i zrezygnowałem. "Django" to genialny film, ale po prostu nie był stworzony dla mnie.

Western "Django" gościł w polskich kinach w styczniu. Willa Smitha mogliśmy podziwiać ostatnio w trzeciej odsłonie "Facetów w czerni".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także