Trwa ładowanie...
d1808wh
Megafon.pl
Ludzie

Dlaczego Will Smith nie został Django

Will Smith miał okazję zagrać główną rolę w nowym filmie Quentina Tarantino, "Django". Ostatecznie w postać oswobodzonego niewolnika wcielił się Jamie Foxx, a Smith tłumaczy dziś, dlaczego nie przyjął propozycji słynnego reżysera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dlaczego Will Smith nie został Django
(AFP)
d1808wh

Will Smith miał okazję zagrać główną rolę w nowym filmie Quentina Tarantino, "Django". Ostatecznie w postać oswobodzonego niewolnika wcielił się Jamie Foxx, a Smith tłumaczy dziś, dlaczego nie przyjął propozycji słynnego reżysera. Jak się okazuje, Smith był pierwszym aktorem, do którego Tarantino zwrócił się z ofertą.
- Podczas rozmów dowiedziałem się, że Django nie jest tak naprawdę główną postacią tego filmu, tylko inny gość - wyjaśnia Smith.

- Mówiłem Quentinowi: "Muszę być głównym bohaterem. Muszę zabić czarny charakter, Quentin, proszę!". Nie dogadaliśmy się w tej kwestii i zrezygnowałem. "Django" to genialny film, ale po prostu nie był stworzony dla mnie.

Western "Django" gościł w polskich kinach w styczniu. Willa Smitha mogliśmy podziwiać ostatnio w trzeciej odsłonie "Facetów w czerni".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Tata Will Smith prześwietli chłopaka córki Willow Smith*

* Will Smith uderzył reportera*

* Willow Smith - 12-letnia ofiara mody?*

d1808wh

Podziel się opinią

Share

d1808wh

d1808wh