Trwa ładowanie...
d17cyn4

Doda gorzko o mediach. "Poniewierano mnie"

Doda przechodzi ostatnio trudne chwile. Piosenkarka wciąż ma problemy z byłym partnerem Emilem Haidarem. Uważa, że w tej sprawie raczej nie może liczyć na pomoc mediów. Podzieliła się dość gorzką refleksją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gorzkie słowa Dody
Gorzkie słowa Dody (ONS.pl)
d17cyn4

Doda kontra Emil Haidar

Niedawno ukazał się artykuł o nieprawidłowościach, do których miało dojść przy procesach z udziałem Dody. Gwiazda była wstrząśnięta doniesieniami dziennikarzy, ale sądzi, że ich zachowanie to wyjątek od reguły.

d17cyn4

Doda uważa, że media nie były i nie są jej przychylne. – Ja nigdy się nie skarżyłam, traktowano mnie jak szmatę. W mediach mnie poniewierano jak ścierwo. Nigdy się nie skarżyłam, bo wiedziałam, na co się piszę. Zdawałam sobie sprawę z konsekwencji, jakie towarzyszą temu, żeby być osobą popularną, spełniać swoje marzenia na scenie – mówi Wideoportalowi.

Mimo wszystko jednak gwiazda nie spodziewała się aż takiego ataku na swoją osobę. – Nie zdawałam sobie sprawy, że to działa w jedną stronę, że ten pościg za skandalem działa tylko wtedy, kiedy ja jestem z czarnym paskiem na oczach, ale kiedy już mają być inne osoby, które do tego doprowadziły, to jest totalna stronniczość – uważa gwiazda.

d17cyn4

Zobacz także: #11pytań o niewolnictwo i handel ludźmi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17cyn4

Podziel się opinią

Share

d17cyn4

d17cyn4