Duży biust - duży problem. Ta kobieta ma już dosyć!

Jak to jest być kobietą z obfitym biustem? Na to pytanie odpowiada australijska blogerka Tanya Hennessy, która nosi miseczkę EE. Nasza bohaterka udowadnia, że kiedy ma się duże piersi, wykonywanie najprostszych codziennych czynności zamienia się w koszmar. Jeżeli do tej pory narzekałyście na mały biust, teraz zdecydowanie zmienicie zdanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Australijska blogerka narzeka na duży biust
Australijska blogerka narzeka na duży biust (Youtube.com)
WP

Może niektórym z nas trudno w to uwierzyć, ale jest na tym świecie wiele kobiet, które nie znoszą swoich dużych piersi. Gdyby mogły, najchętniej zamieniłyby się ze swoimi koleżankami noszącymi miseczki A i B. Twierdzą bowiem, że obfity biust utrudnia im codzienne funkcjonowanie. Do ich grona należy blogerka Tanya Hennessy. Młoda Australijka opublikowała niedawno w sieci krótki film, który stał się prawdziwym hitem. Dziewczyna opowiedziała, dlaczego duży biust to duży problem.

WP

Nasza bohaterka nie ukrywa, że biustonosze w dużych rozmiarach są brzydkie i bardzo drogie. - Czy można u was kupić biustonosz w rozmiarze EE? - tym pytaniem Tanya zaczyna swój monolog. - Tak? A ile kosztuje? 900 dolarów? Świetnie! - mówi z ironią w głosie. - Czy mogę zobaczyć? Wow, jest beżowy i wygląda mało atrakcyjnie. To właśnie definicja praktyczności - dodaje po chwili.

Tanya twierdzi, że biust przeszkadza jej na każdym kroku. Zakupy w sklepach z bielizną zainspirowały ją do tego, aby podzielić się z internautami swoimi przemyśleniami na ten temat. Dziewczyna twierdzi, że dobór biustonosza to niejedyny problem. - Nie znoszę biegać, bo moje duże piersi uderzają mnie w twarz - dodaje.

WP
Youtube.com
Podziel się

Potem oznajmia, że ma ogromny problem z doborem garderoby. - Myślicie, że ta sukienka dobrze na mnie wygląda? Gdy mam ją na sobie, wszystko jest odsłonięte - mówi ze śmiechem. Biust tez bielizny też nie wygląda dobrze. Tanya nie znosi, gdy piersi wiszą.

Blogerka nagrała to wideo, aby podzielić się z fanami swoim problemem. Twierdzi, że takich kobiet jak ona, jest znacznie więcej. Zgadzacie się z jej zdaniem?

WP

Zobaczcie: Rafał Królikowski o synach

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP