ycipk-3mrtn8
Megafon.pl
Ludzie

Edward Norton wraca na osierocony Brooklyn

Minęło niemal piętnaście lat od czasu, gdy Edward Norton podjął decyzję o nakręceniu adaptacji powieści "Osierocony Brooklyn" Jonathana Lethema. Teraz wreszcie zrealizuje planowany od dawna projekt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edward Norton wraca na osierocony Brooklyn
(AFP)
ycipk-3mrtn8

Minęło niemal piętnaście lat od czasu, gdy Edward Norton podjął decyzję o nakręceniu adaptacji powieści "Osierocony Brooklyn" Jonathana Lethema. Teraz wreszcie zrealizuje planowany od dawna projekt. Norton wyreżyseruje film "Motherless Brooklyn" na podstawie własnego scenariusza i zagra w nim główną rolę. Powieść Lethema przedstawia historię Lionela Essroga, mężczyzny, który cierpi na syndrom Tourette'a.

Lionel ma tiki, musi wszystkiego dotknąć, mimowolnie, automatycznie powtarza zasłyszane słowa i dźwięki bezpośrednio po ich usłyszeniu. Kiedy zostaje zamordowany jego przyjaciel, szef i mentor, Lionel bez jakiegokolwiek przygotowania detektywistycznego przystępuje do śledztwa, aby rozwikłać zagadkę tej zbrodni. Prace na planie ruszą niebawem w Nowym Jorku.

Przypomnijmy, że Edward Norton ma na reżyserskim koncie tylko jeden film, "Zakazany owoc" z 2000 roku. Aktorski talent artysty będziemy mogli podziwiać od 28 marca w filmie "The Grand Budapest Hotel".

ycipk-3mrtn8

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Edward Norton zostanie tatą*

* Edward Norton się ożenił!*

ycipk-3mrtn8

* Norton lubi wzbudzać refleksje*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mrtn8

ycipk-3mrtn8
ycipk-3mrtn8