Trwa ładowanie...
darc3lh
Megafon.pl
Ludzie

Elisabeth Moss nie będzie detektywem

Elisabeth Moss zaprzeczyła jakoby miała pojawić się w drugim sezonie serialu "Detektyw" ("True Detective").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elisabeth Moss nie będzie detektywem
(AFP)
darc3lh

Elisabeth Moss zaprzeczyła jakoby miała pojawić się w drugim sezonie serialu "Detektyw" ("True Detective"). Aktorka znana głównie z serialu "Mad Men" i "Top of the Lake" wyjawiła, że nie otrzymała propozycji zagrania jednej z czterech głównych ról w drugim sezonie produkcji stacji HBO.
- Nic na ten temat nie wiem - wyznała. - Zdziwiły mnie te plotki. Musiałam zapytać swoich współpracowników, dlaczego nic na ten temat nie wiem - dodała Elisabeth Moss.

Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się doniesienia, iż w drugim sezonie "Detektywa" oprócz Moss będzie można zobaczyć Vince'a Vaughna, Colina Farrella i Taylora Kitscha oraz Michelle Forbes. Jak na razie nie potwierdzono jeszcze informacji o obsadzie serialu.

Nowe dochodzenie rozpocznie się od morderstwa Bena Caspara, urzędnika z fikcyjnego kalifornijskiego miasteczka. Część historii dotyczyć będzie systemu transportu w Kalifornii. W pilocie pojawi się wątek korupcyjny, związany z szybkimi kolejami, właścicielami ziemskimi i federalnymi grantami. Twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jessica Chastain nie będzie detektywem*

* Matthew McConaughey chce szpiegować*

* Matthew McConaughey raczej nie zatańczy z Magic Mikiem*

darc3lh

Podziel się opinią

Share

darc3lh

darc3lh