Trwa ładowanie...

Elizabeth Olsen uczy się od sióstr

Ashley i Mary-Kate Olsen nie doradzają swojej młodszej siostrze, Elizabeth. Aktorka przyznała, że przez samo obserwowanie starszych sióstr wiele się nauczyła.

Share
Elizabeth Olsen uczy się od sióstr
Źródło: AP
d3gu3dy

Ashley i Mary-Kate Olsen nie doradzają swojej młodszej siostrze, Elizabeth. Aktorka przyznała, że przez samo obserwowanie starszych sióstr wiele się nauczyła. Mary-Kate i Ashley nie mówią jej, jak ma prowadzić swoją karierę.
- Zawsze czułam się tak, jakbym była dzieckiem, a Ashley i Mary-Kate kobietami, i tak w sumie jest nada - tłumaczy Olsen. - Stawiam je sobie za wzór.

- Nigdy nie rozmawiałyśmy o sławie i karierze, ale uczę się na ich przykładzie. Moje siostry dbają o swoją prywatność i każdego dnia naprawdę ciężko pracują. Ludziom wydaje się, że tylko jeżdżą po świecie i imprezują, ale w rzeczywistości codziennie siedzą w biurze i robią interesy. Mają na głowie mnóstwo spraw. Podziwiam je, bo ja bym tak nie umiała. Powtarzają mi cały czas, że powinnam robić w życiu to, co sprawia mi największą przyjemność i zawsze dawać z siebie wszystko, ale nie udzielają konkretnych rad i nie mówią mi, jaką rolę wybrać i w którą stronę pójść.

Elizabeth Olsen wystąpiła ostatnio u boku Roberta De Niro i Sigourney Weaver w thrillerze "Red Lights".

(Megafon.pl/ma)

d3gu3dy

Podziel się opinią

Share
d3gu3dy
d3gu3dy