Trwa ładowanie...
d6vcmxv

Elizabeth Olsen uczy się od sióstr

Ashley i Mary-Kate Olsen nie doradzają swojej młodszej siostrze, Elizabeth. Aktorka przyznała, że przez samo obserwowanie starszych sióstr wiele się nauczyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elizabeth Olsen uczy się od sióstr
(AP)
d6vcmxv

Ashley i Mary-Kate Olsen nie doradzają swojej młodszej siostrze, Elizabeth. Aktorka przyznała, że przez samo obserwowanie starszych sióstr wiele się nauczyła. Mary-Kate i Ashley nie mówią jej, jak ma prowadzić swoją karierę.
- Zawsze czułam się tak, jakbym była dzieckiem, a Ashley i Mary-Kate kobietami, i tak w sumie jest nada - tłumaczy Olsen. - Stawiam je sobie za wzór.

- Nigdy nie rozmawiałyśmy o sławie i karierze, ale uczę się na ich przykładzie. Moje siostry dbają o swoją prywatność i każdego dnia naprawdę ciężko pracują. Ludziom wydaje się, że tylko jeżdżą po świecie i imprezują, ale w rzeczywistości codziennie siedzą w biurze i robią interesy. Mają na głowie mnóstwo spraw. Podziwiam je, bo ja bym tak nie umiała. Powtarzają mi cały czas, że powinnam robić w życiu to, co sprawia mi największą przyjemność i zawsze dawać z siebie wszystko, ale nie udzielają konkretnych rad i nie mówią mi, jaką rolę wybrać i w którą stronę pójść.

Elizabeth Olsen wystąpiła ostatnio u boku Roberta De Niro i Sigourney Weaver w thrillerze "Red Lights".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Zgadniesz, ile mają lat?*

* Chude jak "patyki"*

* Włosy na urodziny dla sióstr Olsen**
<br **Gwiazdy od dziecka
*

d6vcmxv

Podziel się opinią

Share

d6vcmxv

d6vcmxv