Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
moda
11-06-2013 13:54

Fashion Democracy Summer

Lato to czas odpoczynku, podróży, ale też zakupów - już 15 czerwca w warszawskim Centrum Handlowym Promenada odbędzie się czwarta edycja FASHION DEMOCRACY w wyjątkowej odsłonie FASHION DEMOCRACY SUMMER. Podczas wakacyjnej edycji tego modowego wydarzenia młodzi, zdolni projektanci z Polski zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań oraz akcesoriów, a także pomogą stworzyć odwiedzającym modne stylizacje nawiązujące do trendów sezonu.

Fashion Democracy SummerŹródło: 123RF
d1amjgf
d1amjgf

Lato to czas odpoczynku, podróży, ale też zakupów – już 15 czerwca w warszawskim Centrum Handlowym Promenada odbędzie się czwarta edycja FASHION DEMOCRACY w wyjątkowej odsłonie FASHION DEMOCRACY SUMMER. Podczas wakacyjnej edycji tego modowego wydarzenia młodzi, zdolni projektanci z Polski zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań oraz akcesoriów, a także pomogą stworzyć odwiedzającym modne stylizacje nawiązujące do trendów sezonu.

Jednak tym razem, aby dać szansę projektantom do zaprezentowania się przed tysiącami potencjalnych klientów, FASHION DEMOCRACY SUMMER stanie się częścią jednych z największych wydarzeń kulturalnych w całej POLSCE. Wybierając się w podróż za największymi polskimi festiwalami muzycznymi i filmowymi, na które zjeżdżają tłumy nie tylko znad Wisły, ale z całej Europy. Projektanci będą mieli szansę uczestniczyć w wydarzeniu, na którym promować mogą swoje unikalne kolekcje nie tylko przed mieszkańcami, ale również przed grupą turystów odwiedzających festiwalowe miasta polski!

Harmonogram:

 15 czerwca Warszawa – PROMENADA
 29 czerwca Warszawa - BLUE CITY
 6 lipca Toruń – TORUŃ PLAZA
 20-21 lipca Wrocław – MAGNOLIA PARK
 3 sierpnia Katowice – 3 STAWY
 10 sierpnia Kraków – GALERIA KAZIMIERZ

Pierwszym przystankiem na mapie FASHION DEMOCRACY SUMMER jest uważana za stolicę mody polskiej – Warszawa! Goście Centrum Handlowego Promenada będą mieli możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach przygotowanych przez twórców FASHION DEMOCRACY SUMMER, a przede wszystkim będą mieli okazje wzbogacić swoją garderobę o najmodniejsze w tym sezonie ubrania i dodatki polskich projektantów.

Twórcy FASHION DEMOCRACY SUMMER gwarantują nie tylko wysoką jakość i oryginalność produktów, ale i bardzo rozsądne ceny!!! Zapraszamy!

d1amjgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1amjgf