GwiazdyFestiwale nie dla Taylor Swift

Festiwale nie dla Taylor Swift

Festiwale nie dla Taylor Swift
Źródło zdjęć: © ABACAUSA/NEWSPIX.PL
02.01.2015 19:04, aktualizacja: 02.01.2015 22:36

Taylor Swift raczej nie wystąpi na Glastonbury ani innym letnim festiwalu.

Taylor Swift raczej nie wystąpi na Glastonbury ani innym letnim festiwalu. Bliski kolega gwiazdy, Ed Sheeran, wyjaśnił, dlaczego Amerykanki nie należy wypatrywać na wakacyjnych imprezach. Jak się okazuje, Swift nie znosi tego typu imprez.
- Taylor nie lubi festiwali - tłumaczy 23-letni Anglik. - Jeśli jacyś bukmacherzy to czytają, to...

- ...Taylor woli swoje własne show, kiedy może mieć wszystko pod kontrolą. W przypadku Glastonbury czy jakiegokolwiek innego festiwalu jesteś na łasce i niełasce ludzi, którzy to organizują.

Dorobek Amerykanki zamyka longplay "1989", który miał premierę 27 października. Gwiazdę, która ma na koncie role w filmie "Walentynki" czy serialach "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" oraz "Jess i chłopaki", w sierpniu można było podziwiać w produkcji science fiction "Dawca pamięci".

Wydany w 2011 roku debiutancki album Eda Sheerana "+" pokrył się złotem w USA oraz Niemczech i sześciokrotną platyną na Wyspach. W czerwcu tego roku do rąk fanów trafił drugi krążek artysty, "x", z singlami "Sing" (nagrany z udziałem Pharella Williamsa), "Don't" i "Thinking Out Loud". 13 lutego muzyk wystąpi w warszawskiej Stodole.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także