Trwa ładowanie...
d3d70uj
Megafon.pl
Ludzie

Festiwale nie dla Taylor Swift

Taylor Swift raczej nie wystąpi na Glastonbury ani innym letnim festiwalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwale nie dla Taylor Swift
(ABACAUSA/NEWSPIX.PL)
d3d70uj

Taylor Swift raczej nie wystąpi na Glastonbury ani innym letnim festiwalu. Bliski kolega gwiazdy, Ed Sheeran, wyjaśnił, dlaczego Amerykanki nie należy wypatrywać na wakacyjnych imprezach. Jak się okazuje, Swift nie znosi tego typu imprez.
- Taylor nie lubi festiwali - tłumaczy 23-letni Anglik. - Jeśli jacyś bukmacherzy to czytają, to...

- ...Taylor woli swoje własne show, kiedy może mieć wszystko pod kontrolą. W przypadku Glastonbury czy jakiegokolwiek innego festiwalu jesteś na łasce i niełasce ludzi, którzy to organizują.

Dorobek Amerykanki zamyka longplay "1989", który miał premierę 27 października. Gwiazdę, która ma na koncie role w filmie "Walentynki" czy serialach "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas" oraz "Jess i chłopaki", w sierpniu można było podziwiać w produkcji science fiction "Dawca pamięci".

d3d70uj

Wydany w 2011 roku debiutancki album Eda Sheerana "+" pokrył się złotem w USA oraz Niemczech i sześciokrotną platyną na Wyspach. W czerwcu tego roku do rąk fanów trafił drugi krążek artysty, "x", z singlami "Sing" (nagrany z udziałem Pharella Williamsa), "Don't" i "Thinking Out Loud". 13 lutego muzyk wystąpi w warszawskiej Stodole.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Taylor Swift dojrzała przez Nowy Jork*

* Joni Mitchell nie chciała biografii z Taylor Swift*

* Gwiazdy, które zaczynały karierę w dzieciństwie*

d3d70uj

Podziel się opinią

Share
d3d70uj
d3d70uj