FitnessJak odchudzić ręce?

Jak odchudzić ręce?

Jak odchudzić ręce?
Karolina
02.06.2011 23:20, aktualizacja: 03.06.2011 01:20

Występujące w mediach modelki, mają nienaganną figurę i trudno odnaleźć w nich jakąkolwiek niedoskonałość. Warto pamiętać, że nad ich wizerunkiem pracuje cały sztab ludzi, dzięki staraniom których gwiazdy wglądają tak pięknie. Zdarza się, że skazani na własne umiejętności i wytrwałość nie potrafimy dobrać odpowiedniej dla naszego typu figury kreacji, makijażu podkreślającego nasze atuty i zestawu ćwiczeń, który powoliłby nam zlikwidować nadmiar tłuszczu w problematycznych miejscach. Zobacz, jak przy pomocy kilku ćwiczeń, można sprawić, że ramiona staną się smukłe i jędrne.

Tłuszcz na ramionach

Należy zwrócić uwagę, że dość trudno jest zakamuflować strojem ramiona, zwłaszcza podczas upalnego lata. Wyeksponowane ręce mogą sprawiać wrażenie, że jesteśmy o kilka kilogramów grubsze, niż ma to miejsce w rzeczywistości. Warto zatem poświęcić kilka razy w tygodniu odrobine czasu na wykonywanie ćwiczeń na ramiona i ręce. Oto kilka propozycji wskazujących, jak odchudzić ramiona:

Trening na ręce

Pierwsze z nich możesz robić bez żadnych przedmiotów. Kobietom trudno jest wykonywać tradycyjne pompki, dlatego też powstała ich łatwiejsza i mniej wymagająca wersja. Otóż przyjmij pozycję charakterystyczną dla pompek, jednak zamiast opierać się na stopach, zegnij kolana i przenieś na nie ciężar ciała. W tej pozycji wykonuj 20-30 pompek po kilka serii.

Inna propozycja wiąże się z przygotowaniem przedmiotów do ćwiczeń. Ważne, abyś znalazła łatwo utrzymujące się w dłoni przedmioty. Mogą to być na przykład napełnione wodą butelki albo inne rzeczy, które mogą imitować ciężarki. Kiedy już przygotujesz domowe hantle, stań w rozkroku na szerokość bioder i podnieś bokiem ręce na szerokość ramion. Ćwiczenie polegać powinno na zginaniu w tej pozycji przedramienia i przywracania go do pozycji wyjściowej. W celu wykonania innego ćwiczenia opuść ręce i zginając przedramię, podnoś raz jedną, a raz drugą rękę.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także