GwiazdyFoster wyciąga dłoń do Mela Gibsona

Foster wyciąga dłoń do Mela Gibsona

Foster wyciąga dłoń do Mela Gibsona
Źródło zdjęć: © Eastnews

22.09.2010 18:57, aktual.: 22.09.2010 19:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jodie Foster obiecała Melowi Gibsonowi, że pomoże mu "przetrwać trudne czasy". Gwiazda postanowiła wesprzeć przyjaciela w chwili, gdy w mediach trwa na niego nagonka po skandalu z udziałem jego byłej partnerki, Oksany Grigoriewej.

Jodie Foster obiecała Melowi Gibsonowi, że pomoże mu "przetrwać trudne czasy". Aktorska para współpracowała w 1994 na planie westernu "Maverick", a ostatnio także nad nowym filmem "The Beaver", który wyreżyserowała Foster. Gwiazda postanowiła wesprzeć przyjaciela w chwili, gdy w mediach trwa na niego nagonka po skandalu z udziałem jego byłej partnerki, Oksany Grigoriewej. Przypomnijmy, że Grigoriewa oskarżyła Gibsona o przemoc fizyczną i psychiczną.

- Gdy kochasz swojego przyjaciela, nie opuszczasz go, kiedy ma problemy - poinformowała Foster. - Mel to niebywale utalentowany aktor i reżyser. Jego rola w filmie "The Beaver" jest bardzo poruszająca. Ale dla mnie liczy się to, że zawsze był i nadal jest moim prawdziwym przyjacielem. Mam nadzieję, że będę potrafiła mu pomóc przetrwać trudne czasy.

W dramacie "The Beaver" Gibson zagrał mężczyznę, który nie rozstaje się ze swoją pacynką-bobrem. Bohater traktuje noszonego na dłoni pluszaka jak przyjaciela, który potrafi odczuwać emocje.

Data premiery filmu jest regularnie przesuwana na późniejszy termin, prawdopodobnie ze względu na problemy osobiste Gibsona.

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także