Trwa ładowanie...

Fresh Faces w Łodzi. Mamy kolejnych półfinalistów

Kolejnym miastem, w którym odbył się casting do konkursu Fresh Faces World, była Łódź. Zorganizowano go 29 października w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja podczas nowego i kreatywnego modowego wydarzenia "Fashion Industry Days", które łączyło w sobie pokazy mody, szkolenia i warsztaty z branży modowej.

Share
Fresh Faces w Łodzi. Mamy kolejnych półfinalistów
Źródło: Materiały prasowe
d1xo6io

Na casting przybyło wielu uczestników wraz z rodzinami i osobami, które ich dopingowały. Kandydaci zaprezentowali się tym razem przed Jury, w skład którego wchodzili:

  • Maggie Haese – prezes Magteam Model Management i właścicielka Fresh Faces World
  • Michał Starost – jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów. Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture.
  • Karina Wojciechowska – była modelka, Miss Polonia 1991, ekspertka zasad savoir vivre, dyplomacji, stylizacji, dobrego wizerunku.
  • Patryk Wojciechowski – młody projektant pochodzący z Gdyni, absolwent projektowania ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, finalista drugiej edycji Project Runway.
  • Aneta Larysa Knap – projektantka, prekursorka połączenia tradycji z nowoczesnością w branży odzieżowej twórczyni min. kierpcy na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenice.
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Po castingowych prezentacjach w koszulkach i kostiumach kąpielowych wyróżniono grupę kandydatów, która otrzymała zielone karty wstępu do półfinału konkursu, który odbędzie się 18 listopada w Warszawie.

W szczególny sposób wyróżniono dwie kandydatki które dostały się bezpośrednio do finału konkursu. Wyróżnionym osobom wręczono upominki od parterów firm: Kemon oraz Verona – producenta marki Ingrid Cosmetics.

Głównym partnerem castingu Fresh Faces World w Łodzi było Centrum Handlowo Rozrywkowe Sukcecja.

d1xo6io

Podziel się opinią

Share
d1xo6io
d1xo6io