Trwa ładowanie...
d1kasdm

Fryzury intymne

Dzięki fryzurze intymnej Twoje życie erotyczne nabierze rumieńców, a Ty sama poczujesz, że zrobiłaś coś dla siebie. Poczujesz się bardzo kobieca, seksowna i uwodzicielska. To tak jak z wizytą na zakupach, u kosmetyczki, czy u tradycyjnego fryzjera – niby nic wielkiego, a poprawia samopoczucie na długi czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fryzury intymne
d1kasdm

Fryzura intymna to nic innego jak włosy łonowe poddane stylizacji. Być może brzmi to dziwnie, ale depilacja w okolicach genitaliów nie musi ograniczać się wyłącznie do golenia linii bikini. Tak naprawdę możesz fantazyjnie przycinać i farbować swoje włosy łonowe, a jedynym ograniczeniem jest Twoja własna wyobraźnia. Dzięki fryzurze intymnej Twoje życie erotyczne nabierze rumieńców, a Ty sama poczujesz, że zrobiłaś coś dla siebie. Poczujesz się bardzo kobieca, seksowna i uwodzicielska. To tak jak z wizytą na zakupach, u kosmetyczki, czy u tradycyjnego fryzjera – niby nic wielkiego, a poprawia samopoczucie na długi czas.

Domowe sposoby

Jeśli wstydzisz się iść do salonu fryzur intymnych, których w Polsce wciąż przybywa, zawsze możesz spróbować sama przyciąć i przyozdobić swoje włosy łonowe. Ryzykujesz jednak, że efekt będzie daleki od pożądanego, chociaż w takim wypadku zawsze możesz całkowicie ogolić włosy łonowe, które odrosną po około 4 tygodniach. Poza tym, robiąc to sama narażasz się na inne przykre konsekwencje. Wykonując fryzurę intymną musisz użyć specjalnych środków – fryzjerska farba do włosów i męska pianka do golenia nie są najlepszym pomysłem. Zawsze istnieje możliwość, że zaszkodzisz sobie używając nieodpowiednich narzędzi, stosując niewłaściwe kosmetyki czy działając nieumiejętnie.

d1kasdm

Wizyta u specjalistki

Dlatego lepiej wybrać się do kosmetyczki zajmującej się fryzjerstwem niekonwencjonalnym. W ten sposób będziesz miała okazję sprawdzić, czy fryzura intymna jest tym, co Ci odpowiada. Przy okazji przekonasz się, w jaki sposób pracuje profesjonalistka, będziesz mogła zadać jej kilka pytań i jakiś czas po takiej wizycie możesz ewentualnie podjąć próbę powtórzenia jej działań.

Fryzura intymna to koszt od 100zł do 150zł. Specjalistka zacznie od nadania naszym włosom kształtu, przycięcia ich. Następnie pofarbuje i ozdobi, np. brokatem. Na końcu wydepiluje nam dokładnie okolice intymne. Cały zabieg potrwa od 20 do 45 minut. Fryzurze intymnej można nadać dowolny kształt, o ile nie jest zbyt skomplikowany. Najczęstszym motywem jest serduszko (obowiązkowo farbowane na czerwono), ale pojawiają się też misie, motylki, rybki, króliczki, kotki i kwiatki. Zdarzają się również flagi innych krajów – przystrzyżone w zwykły prostokąt, za to mieniące się feerią barw. Inne zalety fryzury intymnej

Fryzura intymna, oprócz tego, że zwykle działa na mężczyzn pobudzająco, to jeszcze może Tobie przynieść wymierne korzyści. Gdy masz mniej włosów w okolicach intymnych, możesz czerpać więcej przyjemności z miłosnej gry z Twoim partnerem. Zwłaszcza z seksu oralnego.

d1kasdm

Ostrożnie z depilacją

Wielu ginekologów odradza golenie, a tym bardziej farbowanie włosów w miejscach intymnych. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że każdy element naszego organizmu istnieje z jakiejś przyczyny. Włosy nie są wyjątkiem od tej reguły. Te na głowie mają chronić mózgoczaszkę przed przegrzaniem. Brwi powinny zatrzymywać pot ściekający z czoła do oczu. Rzęsy mają za zadanie zatrzymywać brud przed dostaniem się do oka. Włosy łonowe mają chronić waginę przed zanieczyszczeniami, bakteriami. Pozbywając się ich, pozbywamy się pewnej naturalnej bariery chroniąca pochwę przed czynnikami zewnętrznymi.

Z drugiej strony, co mają zrobić kobiety zbyt obficie owłosione, zwłaszcza brunetki? Czy nie wolno chodzić im na basen czy latem opalać się nad morzem? Przecież żadna z nich nie odważy się pokazać publicznie w stroju kąpielowym, bo: po pierwsze – widok taki do specjalnie ponętnych nie należy; po drugie – trudniej zachować higienę i walczyć z nieprzyjemnym zapachem. W takim przypadku najlepiej skonsultować się ze swoim ginekologiem. Być może on będzie umiał rozsądzić, co dla Ciebie najlepsze.

Gusta i guściki

Fryzura intymna nie każdemu musi się podobać, więc zanim się na nią zdecydujesz, dobrze się zastanów. Pomyśl, czy Twój partner nie oburzy się na coś takiego? Może warto go najpierw spytać? Jeśli chcesz mu zrobić niespodziankę, to może delikatnie wybadaj go, co myśli o tego typu eksperymentach? Stosunek mężczyzn do depilacji intymnej jest bardzo różny, więc oczywiste jest, że temat fryzjerstwa intymnego będzie wzbudzał jeszcze większe kontrowersje.

d1kasdm

Fryzjer od święta

Fryzura intymna to duży wydatek i krótkotrwały efekt (farby żelowe używane do tego typu zabiegów zmywają się już po kilku dniach, za to są całkowicie bezpieczne), który będzie podziwiany tylko przez trzy osoby – kosmetyczkę, Ciebie i Twojego partnera. Jednakże jest to również nowe doświadczenie, które może Ci przynieść mnóstwo nieoczekiwanej radości. Niestety, niewiele z nas może sobie pozwolić na regularne fryzowanie swoich miejsc intymnych, i na tą odrobinę szaleństwa powinnyśmy decydować się tylko przy specjalnych okazjach takich, jak noc poślubna, rocznice, urodziny lub Walentynki.

d1kasdm

Podziel się opinią

Share

d1kasdm

d1kasdm