ModaGala finałowa Fresh Faces World już 24 listopada!

Gala finałowa Fresh Faces World już 24 listopada!

Gala finałowa Fresh Faces World już 24 listopada!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.11.2018 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę, 24 listopada, w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu odbędzie się gala finałowej konkursu Fresh Faces World 2018 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego.

Pierwsza edycja światowego konkursu Fresh Faces odbyła się w 2010 roku w Hiszpanii. Cieszyła się globalnym sukcesem, a jego międzynarodowi laureaci triumfowali w świecie modelingu. Ich twarze oraz publikacje można było zobaczyć w najlepszych magazynach modowych takich jak: Vouge, Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Elle, L'Officiel, Glamour, LNE. Laureaci konkursu brali udział w międzynarodowych fashion weekach w pokazach znanych światowych proektantów takich jak: Giorgio Armani, Gucci, Prada, Guess, Li Parie, Max Mara i innych.

Od czterech lat agencja modelingowa Magteam Model Management wprowadziła nową, autorską odsłonę tego konkursu w Polsce o nazwie FRESH FACES WORLD.
Ambasadorką konkursu Fresh Faces World jest top modelka w Japonii Alexa Łuczak, która na swoim koncie ma współpracę z największymi markami, takimi jak np. Chanel, Dior, Giorgio Armani, Marc Jacobs czy Gucci. Alexa Łuczak od lat mieszka w Japonii gdzie ma własne strony w magazynie Ginger, była także reporterką w japońskiej telewizji śniadaniowej. Obecnie można oglądać ją jako bohaterkę programu TVN „Jestem z Polski” emitowanego w Travel Channel Polska oraz TVN Style.

Podczas tegorocznej gali finalistów będzie można podziwiać w kolekcjach: amerykańskiej firmy BEBE, która w ciągu kilku dekad zbudowała jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiecych marek i zdobyła serca kobiet na całym świecie. Polskiej kolekcji MichaelAgnes, której twórcami są Michał Starost - projektant, mistrz wysokiego krawiectwa, laureat Europejskiej nagrody Haute Couture, oraz Agnieszka Łuszcz – wizjonerka, współtwórca projektów.

Kandydatów zobaczymy również w kolekcji zaprojektowanej przez projektanta Pawła Węgrzyna. Projekty jego autorstwa noszą zarówno polskie jak i znane europejskie gwiazdy. Jest on laureatem światowej nagrody Marketing World Excellence 2016 oraz polskiej nagrody Marketingowy Wizjoner Roku 2005.

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 000 zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Association), gdzie finalista ma możliwość osobistego zaprezentowania się ponad 150 prestiżowym agencjom z całego świata, co daje mu szansę na zdobycie licznych międzynarodowych kontraktów w branży modelingu. Zwycięzca FRESH FACES WORLD weźmie także udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych dla magazynu modowego oraz w słynnych Pier 59 Studios.
Wszyscy finaliści otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów wydarzenia. Na galę finałową konkursu zaproszeni są goście z branży modowej, znane osobistości polskiego i światowego show biznesu, przedstawiciele agencji modelingowych oraz osobistości ze świata kultury i sztuki.

Finalistów będzie oceniało międzynarodowe Jury w skłądzie:

  1. Maggie Haese – Prezes Magteam Model Management i właścicielka Fresh Faces World- Przewodnicząca Jury
  2. Paulina Gumowska -redaktor naczelny Stylu Życia - Wirtualna Polska
  3. Michał Starost – wybitny polski projektant mody, Laureat Europejskiej nagrody Haute Couture, twórca marki Michael Agnes.
  4. Paweł Węgrzyn – utalentowany i ceniony polski projektant mody, twórca marki Paweł Węgrzyn Fashion.
  5. Laura Łącz – ceniona aktorka filmowa i teatralna, właścicielka agencji artystycznej Laura.
  6. Alexa Łuczak - polska Top Modelka w Japonii
  7. Federico Superina – przedstawiciel agencji modelingowych z Wloch i USA
  8. Mateusz Tyczyński – Dyrektor Kancelarii Prezydenta Miasta Radomia
Obraz
© Materiały prasowe

Głównymi partnerami wydarzenia są: Miasto Radom MOSiR Radom,
RTBS Administrator Sp. z o.o., Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.
http://www.radom.pl
http://www.mosir.radom.pl
http://www.rtbs.eu
http://www.elektrownia.art.pl/

Poza patronami ogólnopolskimi, patronat medialny nad wydarzeniem objęła Radomska Grupa Mediowa w skład której wchodzą: Radio Rekord, Wydawnictwo 7 Dni, Portal Co za dzień.pl oraz Telewizja Dami.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także